Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől vannak rémálmaim?

Mitől vannak rémálmaim?

Figyelt kérdés
3 hete folyamatosan rémálmaim vannak.Lassan félek elaludni..nagyon-nagyon rossz..Mitől?
2011. aug. 23. 19:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Valamiért bűntudatod van, ne legyen!
2011. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy milyen környezeted van, van -e pénzed.


Este próbálj könnyű ételt fogyasztani, hátha akkor elmúlik.

Forgasd máshová az ágyadat stb., vigyél vmi kellemes illatút magadhoz. Hátha ezek segítenek.

2011. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Kellene valami konkrétum. Nemed, korod, családi állapotod.Semmi egyéb.
2011. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
16 éves lány.most van a pótvizsgám hete.Amióta rémálmaim vannak alig bírok enni.Egyszerűen nem kívánom.ez alatt a 3 hét alatt leadtam 8 kilót...De most komolyan..Ma suliba matek vizsgára alig akartak beengedni tanárok mert olyan fejem volt mint egy zombinak.Fizikán félig beájultam, mert nem ettem 2 napja semmit..bocsi, hogy hosszú lett..
2011. aug. 23. 19:27
 5/22 anonim ***** válasza:
No, kedves 16 éves lány, jó hírem van számodra! Mától megszűnnek a rémálmaid, mivel túl vagy egy nehéz időszakon. A rémálmaidat a pótvizsga miatti szorongás okozta, ami idegkimerültséghez vezetett. Most azon dolgozz, hogy mihamarabb erőre kapj, és akkor az idegeid is helyrejönnek. Bőségesen egyél, nagyokat sétálj estefelé persze, vagy reggel, citromfűteát igyál, jó mézesen, attól lesz édes az álom. Na, pussz!
2011. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi.(: de az a baj, hogy a neheze hátra van...

Holnap tudom meg, hogy a történelem tegnap hogy sikerűlt ésha elértem 10%-ot akkor még szóbelizek...Csütörtökön ugyanez fizikán,matekon..És a fizikám ma nagyon gyatra volt mert fájt mindenem..És elterveztem( komolyan gondoltam ) hogyha megbukok akkor beveszek pár nyugtatót egy kis alkohollal...Nem sajnáltatni akarom magam de sajnos ez lett...

2011. aug. 23. 19:44
 7/22 anonim ***** válasza:
Egészséges legyél testben és lélekben, ez fontosabb bármilyen iskolai eredménynél. Annyi minden van még előtted.Kudarcok, sikerek, szerelmek. Most volt egy kis hullámvölgy, majd újra felkapaszkodsz. Vigyázz magadra és kerüld a sötét gondolatokat. Tudod, tavaly is hideg volt, mégis kiteleltünk.
2011. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

:)

tudom én is hogy még sok minden vár rám de félek apától..nem velünk lakik hanem az új feleségével és nem nagyon vagyunk jóban...sőt..és azt mondták anyával, hogy intézetbe megyek..és ez nem blöff..ismerem őket..

2011. aug. 23. 20:04
 9/22 anonim ***** válasza:
Élik a saját életüket mindketten, nem baj az.A baj ott kezdődik, hogy magamfajta idegennel kell a gondjaidat megbeszélned. Persze, hogy mikor kellett volna egy kis odafigyelés az elmaradt, most meg jönnek a szigorral. Ne aggódj, nem mégy állami gondozásba, azzal csak fenyegetőznek. Talán sikerül a pótvizsgád, de ha mégsem, akkor mi van? Kijárod még egyszer. Nem dől össze a világ. Hidd el, hogy nem te vagy az első, és az utolsó sem. Megesett ez már mással is. Ne keseredj el! Míg él az ember mindig, minden helyrehozható.
2011. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.(:
2011. aug. 23. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!