Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Almomban miert nem talaltam...

Almomban miert nem talaltam ra egy bizonyos helyre?

Figyelt kérdés
Viccesen hangzik de nem ertem oda idoben, sot nem is talaltam meg az utca nevet ahol a mukorom szalon van. Tehat ki is futottam az idobol es nem is talaltam meg. Ez mit jelent ?
2019. márc. 17. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy lehet! hogy nemsokára valami történik majd veled. Megjelenik az életedben egy új személy akivel közös dolgod van, de más is lehet. Akkor is lesz talán! egy érzés egy pillanatra. Ha ott nem gondolkodod szét magad, és hallgatsz a szívdere, és a helyes utat választod akkor az életedben is megtalálgatod az elveszett utat. (De ez csak egyéni megérzés. Ne vedd túl komolyan sem!)
2019. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viszont azt tudom javasolni nyomass rá meditációt, és tedd fel a kérdést magadban - hogy mi volt ennek a mondanivalója. A válasz ott van benned! Ha fontos meg fog jelenni. Egészen biztosan ;)
2019. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!