Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmomban egy bizonyos...

Ha álmomban egy bizonyos szituációban szörnyen viselkedem, szerintetek valós helyzetben is ilyen féreg lennék?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, mennyire áll kapcsolatban az álombeli személyiségem, reakcióm egy szituációra a valósággal. Nyilván ilyen helyzetbe az életben nem kerülök, de azért eléggé megdöbbentettem magam.


Az álom a következő volt, már amire emlékszem: Valami szellemek, démonok üldöztek és haza menekültem pár családtagommal. Pár menekülő idegen be akart jönni a házba, de én mondtam nekik, hogy ide nem jöhetnek be, mert semmit nem tudunk róluk és ha közelebb jönnek lövök. Na most az egyik egy gyerek volt és én gond nélkül belelőttem volna a gyerekbe, hogy elhagyják a házat, csak kifogyott a puskám, ezt követően hoztam egy pisztolyt azzal is rájuk lőttem (de az is üres volt).. Utána sajnos nem emlékszem, de annyi meg van, hogy a végén egy szögbelövővel lövöldöztem rájuk..


Nyilván soha nem lőnék le egy embert, főleg nem egy gyereket, de szerintetek ez az álom elárul rólam valamit? Vagy mások, akik alapból jó természetű, vidám emberek is szoktak a személyiségüktől ennyire elrugaszkodottat álmodni?


2016. aug. 20. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
"Nyilván soha nem lőnék le egy embert, főleg nem egy gyereket, de szerintetek ez az álom elárul rólam valamit?" Most még nem, de kitudja mi lesz legközelebb...
2016. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.Én az álmomban a kutyámat szoktam néha megölni,de a valóságban nincsenek ilyen gondolataim vele szemben.
2016. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem, álmodtban más szűrőid vannak és mást engedsz meg magadnak.
2016. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!