Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában gyakran álmodom...

Mostanában gyakran álmodom fehér patkánnyal meg mezei egerekkel, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Az első alkalommal amikor ilyet álmodtam volt egy fehér patkány valahol a szabadban és egy alomnyi kispatkány, megijedt tőlem a nagy és félig nyúllá változott és elugrált, ezután a helyszín változott, otthon voltam és a lakásunkban voltak kis egerek. Ezt az álmomat követően az álmaimban többször előfordulnak egerek és patkányok. A patkányok mindig fehérek. Van hogy csak történik valami álmomban és, mintha filmet néznék látom a hogy a háttérben elfut egy egér. Jah és élőben biztos félnék és sikítozva rohannék el, ha egeret vagy főleg ha patkányt látnék, de álmomban nem érzek félelmet miattuk.
2010. jún. 30. 15:07
 1/6 anonim válasza:
Rakj egérragasztót a párnádra ! haha ×D
2010. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Utánanéztem egy álomszótárban:

Fehér patkány -> ha bajban vagy, olyan személy fog segíteni, akiről nem gondoltad volna

Egér -> félelem, jelentéktelenség, nem vagy magabiztos, lehet ingerültség, bosszúság. Szimbolizálhatja a számítógép egerét is.

Nyúl -> jelenthet szerencsét, termékenységet, szexuális tevékenységet. Kapcsolódhat valamelyik húsvéti emlékedhez. Ha fehér a nyúl, az hűtlenséget jelent.

2010. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez elgondolkodtató, bár nem érzem magam akkora bajban, de akkor ezek szerint lesz aki segíteni fog. Ingerült vagyok az biztos.
2010. júl. 1. 13:50
 4/6 anonim válasza:
Igen azt én is tudom hogy egy nyúl szerencsét jelent az álmok világában és ez nem vicc aki pedig útálja a nyúlakat az álmában hogyha nyúlról álmodik sosem lesz szerencsés ez így van.
2010. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ki kell ábrándítsalak!

Az álom nem jóslásra használandó, hanem azért látjuk a képeket, hogy könnyebben feldolgozzuk a napi eseményeket.

Hidd el, álomból nem lehet jósolni.

Tipp:

Mielőtt elaludnál, gondold végig a napi történteket

Ha álmodat akarod megfejteni, akkor az eleőző napod sorrendjén menj végig. Nekem ez mindig bejön, megtalálom a jelképes dolgokat az álmomban, és lám-lám tökéletesen passzol a tegnaphoz.

;)

2010. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem feltétlenül jóslásra gondoltam, amikor kiírtam a kérdésemet, hanem mint a kategória mutatja álomfejtésre. És tudom, hogy az agyam próbál feldolgozni dolgokat, de arra nem jövök rá, hogy a fehér patkány mit jelenthet. Mivel többször álmodom vele, akkor valami olyat kell jelképeznie, ami a hétköznapjaimban többször előfordul. A patkányra a gondot tudom asszociálni, de miért fehér???


Amúgy köszönöm az újabb válaszokat! :)

2010. júl. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!