Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok álmomban van hogy valami magas torony szerűségen fent vagyok de nagyon tériszonyom van ott alig kapok levegőt benne nem merek leugrani és sokáig csak ott állok fent és várok.Sokszor amin fent vagyok instabil és mozog már ha ez is számit...sokdzor víz van alattam de volt olyan is hogy egy szakadék közepén voltam egy deszkákból felépített torony szerűségen.Már többször álmodtam ezt nagyjából 4-5x de egyszer mertem csak leugrani az összes többinél csak álltam fent és féltem hogy leesek...próbáltam utána nézni én de nem találtam semmit a magasságról és a tériszonyról.Visszatérő álom ...Általában pár hetente jön elő.
2010. jún. 28. 23:19
 1/2 anonim válasza:
2010. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha értelmeset nem tudsz írni akkor minek írsz?Írtam hogy próbáltam nézni neten de nem találtam semmi normálisat...azért írtam ide hogy hátha akiek például van könyve vagy aki benne van a témában az tudna segíteni...
2010. jún. 28. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!