Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tökjóó. De mégis mit jelent?

Tökjóó. De mégis mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem tudom hanyadjára álmodom azt h valakinek a kocsiját vezetem. Mindig vmi ismerős kocsija. Benne ülök és egyszer csak magától elindul az autó én meg elkezdem vezetni. Elég profin tudok vezetni álmomban:D


Egyébként nincs jogsim és utoljára 12évesen vezettem apukám ölében :DD Valaki tudja mit jelent?

17/l


2010. jún. 27. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelentheti azt, hogy próbálod irányítani az ismerőseidet, és jól is megy, vagy azt szeretnéd hogy jobabn menjen. A saját autódat kéne vezetned, ugyanilyen biztosan. Foglalkozz többet magaddal...
2010. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdeklődsz a jogsi megszerzése után, ezen járnak a gondolataid. Azért az ismerőseid kocsijai, mert lehet, hogy reméled, hogy majd az ismerőseid kocsiján "gyakorolhatsz", vagy mert van egy olyan tulajdonságos, hogy szereted megmutatni másoknak, mit tudsz, szeretnéd már ezt is megmutatni nekik. Vagy annyira megtetszett akkor, amikor benne ültél, hogy szeretted volna kipróbálni, elképzelted, hogy vezeted, vagy egy pont ilyent kapsz. Vagy más ok.
2010. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az autó nagyon ritkán jelent csak autót :D az autó annyira személyes dolog a hétköznapokban, hogy gyakran jelöli annak tulajdonosát. Az autó vezetése, a kormány irányítása, az életünk, saját magunk, más irányítása. Szerintem.
2010. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!