Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindig ugyan az, ez mitől...

Mindig ugyan az, ez mitől lehet és mégis mi ez?

Figyelt kérdés
Régebben azt álmodtam egyfolytában, hogy a társasházban ahol lakom tűz üt ki valahol, nekem meg össze kell szedni a családot és menteni az anyagiakat meg ami még fontos. Ez az álom bizonyos időközönként mindig ismétlődött, de sose látam álmomban, hogy ennek a "menekülésnek" mi a végeredménye. Sikerül vagy sem, stb. Tegnap hasonlót álmodtam. Ugya úgy össze kellett szednem a családot, menteni az értékeket, fontos dolgokat, DE most hatalmas, sárgás, koszos víz akart betörni az ablakomon, ajtómon. Nem értem miért álmodom ezeket. Már elegem van ebből.:(
2011. aug. 19. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az álomban megjelenő ház a lélekre utal, arra, hogy az álmodó milyen módon építi fel a saját életét, valamint azt is tükrözi, hogy milyen a saját belső közérzete.

Az egyes helységeknek is nagyon nagy jelentősége van. Spirituális értelemben a ház az álomban a biztonság szimbóluma.

A tűz pozitív értelemben szenvedélyre, negatív értelemben pedig fusztrációra utalhat. A tűz gyakran megtisztulást is jelent. Az ember a tüzet és teremtő erejét a saját hasznára is tudja fordítani, tehát valószínű, hogy az álmodó életének megváltoztatására gondol, készül. A jelenlegi helyzetében egyáltalán nem érzi jól magát. Továbbá azt is érzi, hogy a hitéért szenvednie kell.

2011. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a víz? A tegnapi álmom? Egyébként köszönöm a választ.
2011. aug. 19. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)


Nagyon szívesen. :D

Nos a víz rendszerint érzelmi és nőies dolog szimbólumaként értendő. Továbbá a víz a tisztulást is jelenti, mert segít az embereknek a mindennapok külső és belső szennyeződéseitől megtisztulni. Jelen esetben a koszos vízben ez nem lehetséges. Véleményem szerint az álmod arra is enged következtetni, hogy a nőiességed megélésével lehet baj, esetleg valaki által megalázottnak érzed magad.

Ha van további kérdésed, akkor bártan írj! :)


Üdvözlettel és szeretettel, Bamina

2011. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak még egy kérdés: Mit jelent ha azt álmodom, hogy vérzik az orrom?
2011. aug. 19. 21:08
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az érzésre figyelj, ami uralja az álmod. Ahhoz hasonlót keress az életedben és ha megtalálod, meglesz a párhuzam a kettő között és biztosan megérted miért álmodod ezeket. Hiszen álmunkban is az éber életünk dolgai, problémái foglalkoztatnak minket.
2011. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egészen az ősidők óta a vér az életet és az életenergiát jelképezi. Ha vérzést kell csillapítani az álomban az azt jelenti, hogy az álmodónak tudatosítani kell magában saját erejét. Ezzel összefüggésben az orr az álomban kíváncsiságot, intuíciót szimbolizál. Próbáljad meg a benned lakozó erődet maximálisan felhasználni és nyugodtan feszegessed a saját határaidat. Szerintem sokkal többre vagy képes, mint amivel jelenleg megelégszel! :)


Legyen nagyon szép, napsütésés 7végéd, Bamina

2011. aug. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!