Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen álom utal a halálra?

Milyen álom utal a halálra?

Figyelt kérdés
Mit kell álmodnunk ami halált jelent? Lehet kicsit hülye kérdés de nekem fontos.
2010. jún. 23. 21:50
 1/10 anonim válasza:
100%

Én 1 olyan álmot tudok mondani, amiben ha szerepel angyal, az azt jelenti, h Atyádfia meghal. Álmoskönyvben olvastam.

20/L

2010. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én lehet hogy hülyeséget írok, de én olyanról tudok, hogy ha álmodba valaki bele esik vagy bele megy egy sűrű és zavaros (mocskos) mély vízbe az halált, vagy betegséget jelent... nekem annak idején így mondtak
2010. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Egy olyan álom legalább 100%-bal halált jelent amiből nem ébredsz fel soha.
2010. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a koporsó, a temető, meg a hullák nem jó ómenek..
2010. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Foggal - főleg, ha véres - álmodni sem szerencsés.
2010. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
A hal álom. Érted? Szóvicc. Hal-álom. Halálom. Hát ez nagyon humoros volt. Ha ha ha!
2010. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Mostanában már nem igazán, de 2-3 hónapja szinte minden 2. éjjel embert/embereket öltem különféle módszerekkel(volt hogy egy raktárházat gyújtottam rájuk,volt hogy szimplán fejbelőttem őket stb.) álmomba. olyankor mindig jó volt a napom viszonylag nyugodt voltam. mióta megszűntek az álmaim azóta ugyanolyan nyugodt vagyok, viszont vége a sulinak. (suli vége felé kezdett ritkulni ez az álomfajta)


mi bajom lehet?

2010. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minden embernek megvan a maga álomszimbolikája.Bizonyos szimbólumok lehetnek egyezőek néhány embernél.Meg kell figyelned az álmaid és azt,hogy milyen összefüggésben van a valósággal.

Mondok egy példát:Sajnos már nem egyszer előfordult,hogy miután sűrű,fekete füsttel álmodtam,meghalt egy ismerősöm.Mikor beszélő madárral álmodok,az veszekedést szokott nálam jelenteni.Viszont,nem mindíg jelent az álmomban látott füst halálesetet és a beszélő madár sem veszekedést.De én már ismerem a saját álmaim szimbolikáját és megtudom külömböztetni,mikor mit jelentenek.Az álomképhez kapcsolódó megérzést is meg kell figyelni,az is sok mindent elárul.

2010. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2010. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt hallottam,és ez igaz,hogy ha valaki fekete párduccal álmodik,6 év múlva meghal valakije.

Egy esetről olvastam: Kiírta valahol kérdésben egy lány hogy 4 éves korában mindig egy fekete párduccal álmodott,rettenetesen félt tőle,és amikor felébredt mindig sírva ment az anyukájához.Egy válaszoló megkérdezte hat év múlva meghalt-e valakije.Erre elkezdett számolgatni,10 éves korában meghalt a nagymamája vagy a mamája,nem tudom...ez elég ijesztő. :S

2010. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!