Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez a hülye álom? :S

Mi lehetett ez a hülye álom? :S

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel rettentő hülye álmom volt,először szomorú voltam, majd elveszettnek éreztem magam...Voltak benne filmbéli-alakok is, pl: a H2O harmadik évadjából:



" Osztálykiránduláson voltunk, egy szobában aludtam Rikki-vel és az egyik barátnőmmel, épp azt beszéltük meg, ki hol aludjon...stb.

Másnap én, Rikki, a legjobb barátnőm és meg még egy barátnőm (pontosan nem tudom melyik volt az) Will-el voltunk az osztálykirándulásunk helyszínén, a ház udvarán, (ami történetesen pont ugyanúgy nézett ki, mint ami házunk, és az udvar!) Szóval Will-el voltunk, és az álomban úgy lehetett érteni, hogy az LB-mnek tetszett Will, de a fiú megbántotta a barátnőmet, mire a csaj sírni kezdett és én is ( nem tom én mért kezdtem sírni...:S) Aztán csak azt vettem észre, hogy a barátnőim elmennek valahová, én maradtam a helyemen, legutoljára már csak Will-t láttam, aztán csoportokat láttam elmenni a házból. Visszamentem a szobánkba(ahol én, és barátnőim aludtunk)ott volt egy mogorva gondnokbácsi, aki nem is akart beengedni...Elvittem onnét a táskámat, a barátnőim cucca már nem wolt ott.. Amikor kiértem erről a helyről, már egy forgalmas országúton voltam, tele futurisztikus kocsikkal, és furcsa lényekkel (dinoszauruszok kicsinyített másai), csak azt vettem észre, hogy elvesztem... Nemsokára olyan véletlenszerűen felvett egy taxi-szerű kocsi, amit egy öreg bácsi vezetett, de az arcát nem láttam...Elvitt egy furcsa lakótelepig, megkérdezte, hogy az jó lesz-e, ha itt kirak, én már boldog voltam, hogy talán jó lesz, mert első ránézésre a házak úgy néztek ki, mint azon a lakótelepen, ahol a nagymamám is lakik. De mikor közelebb értünk, láttam, hogy ez egy istenháta mögötti hely, ráadásul már sötét volt(bár a hold nagyon alacsonyan volt..:S) Kérleltem az öreg sofőrt, hogy vigyen haza, majd fizetek érte, ha haza tud vinni( hisz nagyon messze voltunk), ő azt mondta hogy nem, hisz már nagyon sötét van, mindenki alszik... Aztán addig könyörögtem, míg azt mondta, hogy felhívja a szüleimet..... Itt felébredtem."


Nagyon furcsa álom volt, teljesen elveszettnek éreztem magam... Vajon mit jelenthet?:S

Segítsetek please ! :S


2010. jún. 23. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a kamaszkori változásokat tükrözi:


Jelenet az udvalon -> érzelmi instabilitás

Elveszettség -> növekvő függetlenség és bizonytalanság

Gondnok és a sofőr -> függőség az idősektől, szülőktől


Lehet hogy te nem tekintetted lényeges elemnek, de szerintem fontos az a momentum, hogy bementél a házba a táskádért (tulajdonodért, örökségedért), és magaddal vitted az ismeretlenbe.

2010. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tulsok mese
2010. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

köszi szépen a választ! ha jól belegondolok, tényleg igazad van....

3. válaszoló: Csak úgy megjegyzem, hogy nem szoktam rajzfilmeket/meséket nézni! XD

2010. jún. 23. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
dehogynem . A h2o is egy sz@r mese.
2010. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát te túl sokat nézed a tv-t.
2010. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!