Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez lehetett álom, vagy valami...

Ez lehetett álom, vagy valami más volt?

Figyelt kérdés
Ma este azt álmodtam (legalábbis azt hiszem álmodtam), hogy fekszek az ágyamban, a nap pedig besüt a szobám ablakán. Azon gondolkoztam, hogy vagy elaludtam, vagy ez egy álom, de túl fáradt voltam, hogy ellenőrizzem. Ezután olyan volt, mintha elaludtam, aztán újra felébredtem volna, de akkor sötét volt bent (le volt húzva a redőny) és néhány perc múlva kelnem kellett. Szinte biztos vagyok benne, hogy csak álmodtam, de akkor hogy lehettem fáradt?
2011. ápr. 12. 14:35
 1/2 Ilyen Nincs válasza:
Ez elég érdekes sztori. Álmodban is érezheted magad fáradtnak :D
2011. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hayka01idegen válasza:
igazából ez szerintem nagyon furcsa dolog.. már maga az álom is az agyunk foszlányai... különös dolgok...Amugy nekem is van hasonló sztorim. Má mondom is !!!! Elvesztettem rettentően közeli szerettemet 4 évesen. pár nappal a történtek után álmomban kikeltem és kisétáltam az ágyamból egészen a fürdőig. Erre erős fény volt a fejem fölött és leért egészen a lábamig. (tudjátok mindig a fény felé :D ) és háát a bizonyos szerettem karja a "mennyekből" lenyúlt megfogta a kezem és fel akart vinni. (a szerettem arcképét nem láttam de álom tudtam hogy ő az) Ekkor felébredtem... kicsi voltam sok mindenre gondoltam mi is lehetett de most hogy egyre érettebbé válok már igen foglalkoztat a dolog. Azokra is gondoltam hogy az a nagyon mély fájdalom e képpen végzett volna velem csak még időben felébredtem mert valami visszatartott az élethez...szerintetek??? mert ha belegondolunk számtalanszor "haltunk meg álmunkba. zuhanás stb., bár időben felébredtünk. hiszen még sosem láttuk magunkat holtan az álmunkban. nem láttuk magunkat valójában meghalni. Bocsi ebben csak arra akarok kilyukadni hogy az is egy elmélet hogy ha álmunkban meghalunk az életben is.. Remélem sok választ kapok.. a sztorimhoz-ez lehetett álom vagy inkább a halál és élet közti kötelék?? :) várom válaszaitok puszi
2011. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!