Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes álmok? Elég nagy...

Érdekes álmok? Elég nagy hülyeségek, többi lent

Figyelt kérdés

Na 100%-ra nem emlékszem, de a történetek alapkövére igen :)

Volt valami haverom aki motorzott, és minden kanyarnál elesett, és egy másik srácal utána mentünk, hogy összeszedjük. Egyszer nem akarta visszaadni neki a sisakot, és én meg fejberugtam, és aztán megbeszéltük, hogy ha nem lessz itt a TV stáb akkor bánthatjuk egymást :)

Aztán meg valakinek az udvarába voltunk, és az egyik csaj is ottvolt aki nagyon bejön, és valami olyat játszottunk, hogy egymás ruháit kelett felpróbálni, hogy mennyire feszül rajtunk. Egymás előtt öltöztünk át:)

Ezek csak a fáradtság mellékhatásai voltak ?- :D


2010. jún. 23. 10:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és még azis volt, hogy az egyik osztálytársam felkerült napiszarra, és énmeg telefoltám a srácoknak h nézzék meg és röhögük ki, mert mindenki útálja :)
2010. jún. 23. 10:57
 2/3 anonim ***** válasza:
sok benned az agresszió
2010. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A motoros jelenet talán ismétlődő kudarcokkal kapcsolatos.


A bunyónál érdekes, hogy jelen van egy külső szemlélő, a TV stáb. Ami előtt nem lehet rendetlenkedni. Ez szerintem a társadalmi elvárások növekvő nyomását jelképezi.


Az a rész, amikor felvettétek egymás ruháit, az meg valószínűleg csak a lányok iráni kíváncsisággal kapcsolatos.

2010. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!