Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? (a többi lent)

Ez mit jelenthet? (a többi lent)

Figyelt kérdés

megyek ki a buszmegállóba éjszaka ,senki sincs az utcán csak én,és jön velem szembe egy hát pontosan nem emlékszek ,de nagyon féltem tőle ,egy fekete kabát volt rajta az arca meg be volt vm.-vel takarva ,ahogy közeledik hozzám elkezdek futni vissza fele szaladni a házunk fele és ő is követ amikor az utcánkba vagyunk rengeteg pénzt látok a verandák előtt ,de amikor megfogom elfújja a szél én meg kapkodok utána (akkor már eltűnt az a valaki)és vissza megyek a házunka és megmutatom mamámnak a sok pénzt amikor meglátta mondja hogy az csak játék pénz én meg nagyon csalódott leszek .Ja és az álmomba nagyon hideg volt.

Esetleg valaki nem tudna hogy mit jelenthet ez az álom?


2010. jún. 22. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az alak,akit az utcán láttál,magas volt,és hosszú kabát volt rajta?


Az álmodhoz csak annyit tudok szólni,egy szerencsésnek induló ügy /anyagi/nem váltja be a hozzá fűzött reményeket.

Vigyázz,nehogy rossz üzletet köss.

2010. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti ,h fogsz nagyon orulni valaminek de kesob rajosz ,h nem kellet volna azt tedd.
2010. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
marmint a cselekedetett
2010. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

KABÁT - Leplezni valónak hitt szexuális gondolatok.

FEKETE - Félelem, rossz közérzet, nagy gond, elkeseredettség; úgy érzed felesleges vagy, nincs rád szükség.


Hamis pénz, pénzt hamisítani: gyanakvás; nem hiszel valakinek az őszinteségében. Hamis pénz: valami túl szép ahhoz, hogy hihető legyen.


Szétszórodó pénz; pénzt, ha szórsz: önlebuktatás, úgy ügyeskedsz, manipulálsz, hogy kiderüljön rólad valami; féltékenységet akarsz ébreszteni.


FÉRFI - Idegen férfi, aki ellenségesen lép fel, férfiálomban: úgy érzed, hogy hibát követtél el, vádolod magad. Női álomban: hálót vetettél valakire, de az kibújt belőle; mesterkedéseid nem járnak eredménnyel.

2010. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!