Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek van összefüggés?

Szerintetek van összefüggés?

Figyelt kérdés
Anyukám mondta, hogy éjjel hallotta hogy sírok, de én semmire nem emlékeztem, valszeg álmomban sírtam, de nem emlékszem arra hogy mit álmodtam. Ma egésznap nagyon rossz kedvem van és vmiért folyton sírnom kell. Szerintetek van a kettőnek köze egymáshoz, vagy csak én kombinálok? Ha igen, akkor mi történhetett?
2010. jún. 21. 23:24
 1/2 anonim válasza:
Szerintem túlreagálod. Lehet, hogy rosszat álmodtál, és bár nem emlékszel rá, a hangulatodban megmaradt. Tarts egy kis önismeretet, hogy mitől lehetsz szomorú, és próbálj tenni ellene; csak úgy senkinek sincs sírhatnékja egész nap.
2010. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, elég valószínű h ez lehet, mármint h a hangulatomra kihatott a rossz álom
2010. jún. 21. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!