Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,h voltunk a suliban vagyis már jöttünk haza de álmomban tudtam mi fog történni na szóval ott voltunk a busz+ben az 5-bnőmml az egyik bnőm W beszélgetett azzal a fiúval akivel járt de soha nem szóltak egymáshoz egy szót szó szerint élőben soha de most álmomban beszéltek.Aztán jött Chirstopher Wilde és bementünk a sziget ABC-be ahol a kémia tanárom volt a pénztáros és 80-Ft kelett volna fizetnem de 180-attam oda azán mikor kijöttem akkor egy erdőben találtam magam ahol a bnőim és Chirstopher Wilde de én muttam h w a bnőm vele fog találkozni na igen és az erdően nem voltak ott a bnőim hanem 2-szomszédom és 2-kutya! :O:O:O

ezt mit jelenthet!??


2010. jún. 21. 10:47
 1/2 anonim válasza:

Ha tudtad mi fog történni, akkor valószínüleg kényszerálom volt (te irányítottad részben az álmod)! Ugye eltaláltam!?

Nos, ha kényszerálom volt, akkor nincs semmi különös dolog benne, csak annyi, hogy valamit nagyon szeretnél!

2010. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen igazad van!

Igen igen....

2010. jún. 21. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!