Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehet az, hogy álmaimban...

Miért lehet az, hogy álmaimban sosem látom az emberek arcát, csak tudom, hogy ki ki? Illetve van valami jelentősége annak, ha valaki álmában meghal?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elég nagy szopás, ha valaki álmában meghal... az kevésbé, ha csak azt álmodja, hogy meghal.
2010. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze úgy értem hogy az álmában nem alvás közben. Velem még ilyen nem volt, de utóbbi időben a barátaim sorra mesélik, hogy álmukban meghaltak...
2010. jún. 19. 19:22
 3/5 anonim válasza:

1. Az álmok már csak ilyenek. összemosódott, a valóságtól elrugaszkodott (legalábbis részleteiben) képek, hangok. Egyébként halluciációnak minősülnek.

2. Semmi jelentősége.

2010. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, én mindig felébredtem, olyan helyzetben, mielőtt meghaltam volna. Szerintem ez nem jelent semmit.


Hogy miért lehet, hogy nem látod az arcokat? Talán máshogy működik az agyad. Sok embernek én sem látom az arcát, csak tudom, hogy kik, ahogyan te. Viszont akik számomra nagyon fontosak, azoknak mindig látom.


Más:

Viszont egy barátom majdnem meghalt álmában. Áramütése volt, és emiatt keletkezett egy vérröge. Ha nem ébred fel és kiáltja el magát, hogy rosszul van, talán nem éli túl.

2010. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az arc csupán a külvilág felé mutatott maszk. Jó esetben azért nem látsz arcokat, mert képes vagy mélyebbre látni a külsőségeknél. Az bőven elég, ha tudod ki kicsoda :)
2010. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!