Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy ilyen uszodaféleségben voltunk,ami teli volt óriási csúszdákkal,de nagyon furák voltak,szóval nem ilyen megszokottak,mert ilyet még sehol nem láttam.

Egy zárt uszoda volt,tele ezzel az óriási,kék csúszdával.

Én valamiért nem mertem belemenni a vízbe,így csak a csúszda tetején szenvedtem,mert majdnem lecsúsztam,de nem akartam vizes lenni vagy nem is tudom,hogy miért nem mertem belemenni.

Volt ott egy csomó ember,akiket ismerek a való életben is és szemeztem egy fiúval,akibe a való életben általános iskolában nagyon szerelmes voltam.

De itt volt a jelenlegi párom is.

De rémlik valami olyasmi,hogy azért nem mertem belemenni,mer nemrég csináltattam a szemöldök tetoválásom(ez a való életben igaz és ott is úgy volt)és nem akartam,hogy annak valami baja legyen.

Aztán egy folyosón voltam és egy fiú bevallotta nekem,hogy szerelmes belém és járni akar velem.

Aztán innen valahogyan kikerültem és egy ilyen házban voltunk,és én berohantam egy szobába(olyanok voltak a szobák,mint egy kollégiumban)és ott volt egy barátnőm,akire most így nem emlékszem,hogy ki volt és sírva csomagolt.

Én meg nekidőltem háttal az ajtónak és sírva elkezdtem mesélni a csomagoló barátnőmnek,hogy miért pont most kellett ennek a fiúnak bevallania,hogy szeret,miért nem évekkel ezelőtt.

De az ajtó nem volt teljesen bezárva és amikor ezt mondtam a barátnőmnek,akkor benyitott ez a fiú és mondta,hogy nincs semmi baj és elkezdett szenvedélyesen csókolni,amit én viszonoztam,de közben sírtam és folytak a könnyeim.

A csók közben arra gondoltam,hogy miért pont most,miért nem évekkel ezelőtt,mert most komoly kapcsolatom van a barátommal.

De valahogyan/valamiért nem húzódtam el a fiútól és csókolóztunk tovább.

Aztán itt véget ért az álom.


Mit jelenthet ez?

A jelenlegi barátommal komoly a kapcsolatunk és nincs semmi baj,nagyon szeretem és nem is szeretnék más pasival járni,ezért nem is értem ezt az álmot.

A fiú,akivel az álmomban csókolóztam,belé úgy kb 4.es koromban voltam szerelmes,de persze ez csak ilyen gyerekszerelem volt és ő észre sem vett,mert idősebb is tőlem,ráadásul a volt tanáromnak a fia.

De álmomban ez a tanárnő is ott volt az uszodában.


Szóval nem tudom,hogy mire véljem ezt az álmot.


Segítsetek,légyszíves!

Köszi,Üdv!


2010. jún. 4. 09:52
 1/10 A kérdező kommentje:

Tegnap is kiírtam egy kérdést,egy másik álmom volt,arra sajnos csak egy választ kaptam,uh ha valaki tudja,akkor arra is válaszoljon.

vagy lehet esetleg valami összefüggés a kettő álom között?

Üdv!

2010. jún. 4. 09:53
 2/10 A kérdező kommentje:
2010. jún. 4. 09:54
 3/10 anonim válasza:
Ne egyél nehéz kaját már este!!! :)
2010. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mostanában összefutotál ezzel a fiúval? Vagy láttad iwiwen stb? Mert akkor előjöhetnek az emlékek.
2010. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen,tegnap véletlenül láttam egy ismerősöm ismerősei között,de ennyi.

Nem jött fel semmiféle emlék,még csak meg sem néztem az adatlapját.

2010. jún. 4. 10:59
 6/10 anonim válasza:
én azt vettem észre, h az álmaimban a nap közben ért ingerek mind mind előjönnek. Megláttad és az agyad beindult. Ez oyla, mintha látnál egy menyasszonyt(talán nem is tudatosul benned h az az, csak látod, de enm emlékszel) és este esküvőset álmodsz. Tehát az, h benne volt az álmodban, az azért van, mert láttad. H miért éppen ez történt? Talán túl sokáig ácsingóztál utána, vagy még most is egy seb h nem akart téged, elégtétel lenne ha járni akarna veled, méyen benned rossz érzés, h ne kellettél neki!?
2010. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A víz az érzelmeket is jelentheti az álomban.Te nem mertél belecsúszni,megmártózni abba a vízbe.És a csúszdák is olyan nagyok,furcsák voltak...az álomnak ez a része arra a bizonyos gyerekkori szerelemre utal.


Ha álmodban belépsz egy szobába,általában saját lelkivilágodban nézhetsz körül.Most kollégiumi szobát láttál.És ott találkoztál a fiúval.A kollégiumi szoba idegen szoba,nem a saját otthonodhoz,nem a te életed részéhez tartozik.És te ebben a szobában találkoztál a fiúval...Az álomból is látszik,hogy itt egy megvalósulatlan szerelemről van szó.Nem is akarod,hogy megvalósuljon,de még benned van valahol a szomorúság a nem teljesült gyerekkori kívánság miatt.

2010. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Húú...

Elég meglepő dolgokat írtatok,de köszönöm szépen a válaszokat!

Nem tudom,de az valahogy nem igaz,hogy mély sebet hagyott bennem,mert azért még elég kicsi voltam és ez inkább csak ilyen gyerekszerelem volt,meg hát voltak nagyobb szerelmeim is,de most nem tudom,hogy miért jött elő.

De köszönöm szépen a válaszokat!


Esetleg ha a tegnapi álmomat is elolvasnátok és arra is írnátok véleményt,azt nagyon megköszönném.

Üdv!

2010. jún. 4. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Tul hosszú hogy elolvasam ezt a hosszu hosszu álmot bocs haver :DDD
2010. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ez egy lány te birka! nem haver! és egyetértek a válaszoltakkal! és nem tom hogy vagy vele, de én imádok álmodni, mindegyik jelent vmit !
2010. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!