Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban angolul beszéltem?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeretnél profin beszélni, gondolom ezen eszed magadat nem?
2017. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudtad is hogy mit mondasz? Ha nem akkor egy allom volt. Ha de akkor volt jelentese
2017. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szeretnél angolul beszélni. Érdekel az angol.
2017. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudtam, miről beszélek.
2017. dec. 31. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Almomban beszeltem anyanyelvi szinten angolul/nemetül tudtam mit beszélek, az a pláne, hogy angolul még csak csak valamit tudok de a német amennyiszer elkezdtem tanulni annyiszor csőd pár szót tudok de ennyi, nem tudom, hogy mit jelenthet de nagy jelentősége szerintem nincs
2017. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megtanulsz egy nyelvet, képes vagy azzal gondolkodni, így álmodni is. Az én álmaimban nem nagyon van beszéd, de ha igen, akkor van, hogy angol.
2017. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Jó, az egy dolog, hogy te tudtad miről beszélsz, de ha egy angol hallotta volna, ő is tudta volna?
2017. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Azt jelenti, hogy érdekel, használod, beszéled, tanulod stb. Én is szoktam álmodni, hogy angolul, németül beszélek.


Csak álmomban mindig jobban beszélek németül mint a valóságban képes vagyok rá.

2018. jan. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Anonime AJ ***** válasza:
Az azt jelenti, tudsz beszélni angolul vagy legalább is azt hiszed, tudsz. Gratulálok.
2018. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nereida3 válasza:

Én is álmodtam már ilyet. :)

Meg akkor álmodtam, hogy tudok vezetni, mikor már nagyon meg akartam tanulni. :) Lehet, hiányzik az angolul beszélgetés.

2018. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!