Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy olyan helyen voltunk,ami olyan mint egy börtön(a szabályok,rend meg ezek miatt)de ez mégis egy olyan hely volt,mint ahová a beteg,gyogyi embereket zárják be.

A szerelmem be volt zárva én meg látogatóban voltam nála és egész nap ott lehettem.

Aztán a következő kép,hogy iskolában vagyok(általános iskolámban,de a közép-és az általános iskolatársaim keverten vannak jelen)és páran vigasztalnak,de én csak bőgök és szomorkodok és teljesen megőrültem,hogy a szerelmemet bezárták,egyszerűen depressziós lettem.

Aztán a következő kép,hogy megint abban az épületben vagyok,ahová a barátomat bezárták,de most egy beszélő szobában,mint a börtönökben és ott van egy másik ember is,aki felügyel minket(mint a börtönökben)és azt mondja,hogy 10 percünk van.

Én megint zokogok,hogy mi az hogy 10 perc,mert az rettentően kevés meg ilyesmik.

Aztán a következő kép,hogy egy folyosón sétálunk,ugyan ebben az épületben,de most olyan környezet,mint valami szálláshelyen(pl.:tábori szálláshely)de mégis ilyen gyogyi házban vagyunk.

Aztán megérkezünk a folyosó végére,ahol valami irodák ajtajai vannak és ott ül az irodák előtt két lány,akiken látszik,hogy van valami mentális/szellemi bajuk,szóval ilyen dinkák.

De miközben errefelé sétáltunk,a barátom bevallotta,hogy lefeküdt egy Gina nevű lánnyal,aki szintén ezen a helyen van bezárva.

Ezen én nagyon kiakadtam és még jobban sírtam és nagyon szomorú voltam és csak annyit mondtam,hogy ez lehet hogy csak egy álom és hamarosan felkelek,de ezt csak mondtam,mert utána azt mondtam,hogy bárcsak álom lenne,de ez biztos,hogy nem az,mert nagyon valóságos és ebből tuti,hogy nem fogok felkelni, és nagyon szomorú vagyok,egyre jobban csak zokogok.Emellett a barátom még azt is mondja,hogy most nem tudja hogy mit csináljon.

Akik az iroda előtt ültek lányok,nagyon néztem őket,valószínűleg azt gyanítottam,hogy valamelyikük az a bizonyos Gina.

De valahogyan egy Diána nevű lány is képbe jött,de hozzá semmilyen beszélgetés vagy esemény nem köthető álmomban,csak ahogy reggel felkeltem ez a kettő női név maradt meg bennem.

Aztán megállunk a barátommal és én felülök egy szekrényre,de még mindig zokogok meg nagyon szomorú vagyok,ő pedig csak néz engem,néha arra másik két lányra is ránéz,de nem szól semmit,én pedig csak zokogok megállás nélkül.

Ja de azt tudom még,hogy a barátom nem azért volt bezárva,mert valamilyen betegsége volt,vagy valami ilyesmi.De hogy miért volt bezárva az nem derült ki az álomból.

Aztán kb ennyire emlékszem.


De reggel,amikor felkeltem nagyon rosszul voltam(lelkileg)és hirtelen tényleg nem tudtam eldönteni,hogy ez most csak álom volt vagy ez a valóság.

Kellett kb 5-10 perc mire mindent végiggondoltam és sorra vettem az álombéli eseményeket és szerencsére rájöttem,hogy ez csak álom volt,ami elmondhatatlanul valóságosnak tűnt.

Mitől lehetett ez?



Bocsánat,hogy ilyen hosszú lett,meg a "gyogyi"kifejezések miatt is,nem akartam senkit megbántani vele,csak nem tudtam máshogyan kifejezni magam!


2010. jún. 3. 17:11
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi,hogy a való életben nincs semmilyen Gina,sem Diána nevű ismerősünk sem,vagyis nekem nincs.

:S

Üdv!

2010. jún. 3. 17:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelentheti, hogy barátodat nagyon szeretheted, nem akarsz tőle elmenni, vele akarsz maradni örökre. Kapaszkodsz belé, félted s nem akarod hogy szakítson veled. Szerintem az álmod azt üzeni vigyázz rá jobban mert ha álmodban ennyire fájt az, hogy barátod ebben a gyogyi intézetben van - bocs a kifejezésért - meg megcsalt, akkor milyen lenne a valóságban? Szereted! Tartsd meg! Ne engedd el, mert akkor a valóságban nagyon szenvednél. Vigyázz rá! 8lehet hogy hülyét írtam: off vége)
2010. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,én is valami ilyesmire gondoltam.

Nagyon féltékeny típus vagyok,főleg manapság,ami nem tudom,hogy miért van,mert nem az a megcsalós fajta,csak nagyon félek,hogy elveszítem.

Jöhetnek még válaszok/vélemények.

Köszi a választ még egyszer!

Üdv!

2010. jún. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!