Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy fontos, ezért leírom: úgy két éve álmodtam, éppen nyaraltam, messze az otthonunktól.

zóval az álmom az volt, hogy láttam anyukámékat meghalni egy autóbalesetben.Nagyon rossz volt. És mikor felébredtem éreztem, hogy nedves az arcom, könnyek voltak.

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. jún. 2. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
HALÁL Hosszú élet. Ha saját halálodat álmodod meg: alapvető változás, megújulás az érzelmeidben; régóta érlelődő változtatási szándékodat valóra váltod. Hozzátartozó haláláról álmodni: bevallhatatlan ellenszenv; súlyos sorozatos sértés, amit elszenvedtél. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy. A Halál, mint figura: változás, ami akaratod ellenére is bekövetkezik. A Halál, ha táncra kér: érzelmeid csitulása. Haláltánc: beilleszkedési nehézségek; jó értelemben vett érzékenység, finomság.
2010. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez olyan érdekes, mert én is ilyesmit álmodtam, mikor a barátom távol volt tőlem, hogy meghalt és hogy nagyon sírtam. Meg többször is álmodtam már halállal de szerencsére ez mind csak álom volt és nem valóság. Nem tudom miért álmodunk ilyeneket, talán mert a szeretett illető olyan távol van tőled, és félsz hogy valami baja történik távollétedben. Vagy talán mert nagy szükséged van rá és nem lehet melletted pillanatnyilag és ezt a tudatalattid úgy fogja fel mintha számodra halott lenne. (Lehet hogy hülyeség amit írtam, de én az álmoskönyvi magyarázattal nem látom összefüggésben szóval ez csak az én véleményem.)
2010. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

nem tudom...ilyen még soha nem volt előtte, és azóta sem,hogy sírtam volna.

2010. jún. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!