Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet, hogy álmomban...

Hogy lehet, hogy álmomban mindig elmegyek? Miért álmodok ilyen sokat az intimitással?

Figyelt kérdés
Sokszor azt álmodom, hogy együtt vagyok valakivel: a barátommal, idegen fiúval, idegen lánnyal/lányokkal...vagy maszturbálok/lunk....és szinte mindig arra ébredek, hogy elmentem...a vicc, hogy az életben csak nagyon nehezen megy, hogy orgazmusom legyen..de miért?
2010. máj. 31. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
pont azért,mert az életben nehezen megy és vágysz rá
2010. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és az idegen, soha nem látott emberek, hogyan kerülnek az álmomba?
2010. máj. 31. 21:44
 3/8 anonim válasza:
78%
Nem vagy egyedül, sokan álmodnak ilyesfélét. Vágysz szexuális együttlétre és kielégülésre. Valódi kielégülésre.
2010. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem már kétszer volt!
2010. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Az van, hogy amíg alszol, beköltözik a lelkedbe egy buja démon és Ő irányítja a gondolataidat, ezért huncutkodsz idegenekkel. Ez nagyon veszélyes, mert mi van, ha egyszer ott marad, miután felébredtél? Én félnék a helyedben. Szetintem lehet, hogy megátkoztak!
2010. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó: Te beteg vagy.
2010. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki kéne írni az oldal fejlécére, hogy az álmok a pihenést szolgálják, csökkentik a feszültséget. Ha ehhez az kell, hogy "átélj" bennük bizonyos dolgokat, akkor az lesz.
2010. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki nem éli ki a szexuális vágyait, de szeretné, esetleg túl sokat gondol rá, az könnyen bevonzhat olyan lényeket, akik szeretnek a szexuális vágyból táplálkozni. Pl a szukkubusz sem több egyszerű entitásnál, ami a gyökércsakra körül ver tanyát, és mivel álmában a legsebezhetőbb az ember, erotikus álmokat generál. Az orgazmus pedig ennek a következménye általában.
2010. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!