Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy lekapcso...

Mi az oka annak, hogy lekapcsolódik a közvilágítás, ha elmegyek alatta?

Figyelt kérdés
Persze nem állandóan. Van, hogy egy este 2X-3X is, de van mikor hetekig nem. És csak 1-1 lámpa, nem az egész sor, és mind1, hogy kocsival megyek, vagy épp sétálok. Évek óta ez van, gondoltam mostmár megkérdezem, hátha valaki tudja az okát. Értelmes válaszokat kérnék, ne vicceljétek el!
2011. máj. 4. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam is van ez így. Szerintem csak rosszak a lámpák.
2011. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó-jó, de olyat egyszer sem láttam, h előttem 50-100 méterrel kapcsolódik le egy lámpa. Mindig az van, hogy akkor mikor közvetlen alatta megyek el.
2011. máj. 4. 15:23
 3/13 anonim ***** válasza:
nálunk is van így és amikor meg eltávolodunk tőle 5mre visszakapcsol
2011. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyszer ez benne volt valami műsorban, talán az Állítólagban..már nem emlékszem a magyarázatra, de a lényeg, hogy nincs benne semmi extra, teljesen normális jelenség.
2011. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Vagy mi annak gondoljuk..normálisnak..közben meg tényleg oka van..
2011. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BlackSword ***** válasza:
Ennek lehet az is az oka, hogy a lámpába menő vezeték nincs elég mélyen, és már megszakadt, így amikor rálépsz fölötte, akkor szétválik, és megszakad a vezeték...
2011. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Érdekes magyarázat az utolsótól főleg ha azt veszem, hogy a legtöbb helyen még nem földben futnak a vezetékek:) De ennek ellenére valószínűleg tényleg nincs benne semmi csoda. Nekem is van ilyen élményem egy lámpával.. valószínűleg máskor is ezt csinálja, csak akkor nem vagyok ott.
2011. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szerintem az embernek van valami elektornikus szférája és amikor elmész egy olyan lámpa alatt aminek hasonló töltésö elektoszférája van akkor elalszik amig hatótávolságba van

ne hülyézzetek le ha lehet :D

2011. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 BlackSword ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-06 18:48!!!


személyes tapasztalat... A DE MK főbejárata előtti lámpánál mi megtaláltuk a vezetéket...

2011. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
BlackSword ne érts félre, nem a Te tapasztalatodat akartam megcáfolni. Csak abból indultam ki, hogy tényleg sok helyen még nem a földben futnak.
2011. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!