Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon zavar amit álmodtam....

Nagyon zavar amit álmodtam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álmomban a nagymamám házában voltam, aki már meghalt. Kintről puffanó hangokat lehetett hallani, amikor kimentem, csupasz csirkék potyogtak az égből és amikor földet értek kipukkadtak. Minden csupa döghús volt már az udvaron. Azzal magyaráztuk az álmomban, hogy biztos szél felkapta az állatokat a levegőbe és úgy estek le. Nagyon intenzív volt az egész és nem tudom mit jelenthet. :(
2010. máj. 31. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem történt Veled az utóbbi napba olyasmi, amikből egy ilyen történetet rakhatott össze az agyad? Csirkék, eső, dögszag. Nem feltétlenül jelentnek mindig valamit az álmok:D
2010. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos sokszor csinált a nagyid csirkés kaját. mivel meghalt,a csirkepörinek is lőttek. nem jelent semmit,csak azemlékeid törtek fel és keveredtek meg. talán valami nagymamáddal kapcsolatos dolog történt mostanában,vagy szóba került valahol.
2010. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom...a jövőm aggaszt mostanában és eléggé egyedül érzem magam a problémáimmal...lehet talán ez is, hogy körbevesz a gond....
2010. máj. 31. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondod, egyedül vagy problémáiddal, és aggaszt a jövőd. Talán azért vagy nagymamád házában, mert rá számíthattál, és álmod azt mondja, tanácsra van szükséged. Mi lenne, ha itt kérnél tanácsot? Sok jóindulatú ember fog töprengeni a megoldáson, Te pedig anonim vagy, nyugodtam lehetsz őszinte, senki sem fog visszaélni vele.
2010. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!