Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miféle álom ez? Mit jelent?

Miféle álom ez? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Kb 6-7 éves lehettem és azt álmodtam hogy alszom és utána felkelek és a szekrény sarkából nézett engem figyelt mintha nem akarta volna hogy felkeljek a saját hasonmásom de nem volt arca csak kőrvonala és tiszta fehér volt kissebb foltokkal utána később kiszáltam az ágyból és a spejzajtonál meginz engem nézett
2010. máj. 24. 22:54
 1/4 anonim válasza:
Elég durva. Nem hiszek az álommagyarázásban, de abban igen, hogy ezek a lelki állapotodat tükrözik. A gyermekek pszichés fejlődésében vannak "mellékvágányok", amik akár életre szóló rémképeket, fóbiákat tudnak eredményezni. Szerintem ne foglalkozz vele, hanem barátkozz meg a negatív érzésekkel aztán elmúlik ez a szar.
2010. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló:

Én is kb 6-7 éves lehettem amikor azt álmodtam (igazából nem tudom hogy álom volt-e) hogy a nővérem felkeltett hogy menjünk ki TV-t nézni, ő kifutott a nappaliba én meg mentem utána és csak annyit látok hogy ott áll előtem és hirtelen eltünik, aztán visszamentem a szobába és a nővérem ott aludt az ágyában.

2010. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon valoságos volt
2010. máj. 27. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Pénz áll a házhoz.
2010. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!