Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik olyasmi hogy egy...

Létezik olyasmi hogy egy álomban tényleg igazi fájdalmat, szenvedést érzünk? Például, ha meghalunk egy álomban érezzük az adott halálnem fájdálmát? Esetleg ébredés után is?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 10:54
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nekem az felso fogsorom szokott fajni brutalisan almomban. Tobbszor almodtam ilyet es rettenetes erzes.
2017. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer álmomban nagyon gyorsan és sokat futottam , annyira hogy már alig bírtam menni , és amikor fel kelltem , szörnyen fájt a lábam meg úgy kivoltam fáradva hogy szószerint szédültem. De pedig ezelőtt az álom előtt egyszer felkeltem, hogy wc-re menjek és akkor még semmi bajom nem volt.
2017. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lőttek màr fejbe és szúrtak le àlmomban.Sajnos nagyon is éreztem.Nekem a testi érzeteim àlmomban amúgy is sokkal erősebbek.

De legdurvàbb az volt,mikor egyik àlmomban megtàmadtak és késsel megvàgtàk a bokàm.Ébredés utàn ugyanazon a helyen ott volt a bokàmon egy feltűnő,piros csík.De nem olyan volt mint egy karmolàs,nem vérzett csak piros volt.élénk,mintha filctollal huztàk volna.

Egyszer pegig a hasamnàl vàgtak meg karddal.Annak a helyén is ugyanolyan hosszú piros csíkkal ébredtem.

2017. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gondolkodtál azon hogy ágyon kéne aludni nem üvegszilánkokon?
2017. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mivel az agy közvetíti a fájdalmakat ezért lehetséges igern hogy álmodban is érzed az agyad által.

Ez ugyan olyan minthogy a tudatos álomban érezni tudod ugyan azokat az érzéseket mint a való életben mivel azokat is az agy közvetíti.

2017. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Én már haltam meg álmomban, asszem előre megmondták, hogy meg fogok halni, álmomban fokozatosan elkezdtem gyengülni, az álombeli utolsó 10 percem volt a legrosszabb, izzadtam, szédültem, mindenem fájt, sajgott, a látásom elhomályosodott, és ráadásul az utolsó mondataimat is kimondtam:-,,Nagyon szeretlek titeket, hiányozni fogtok!" és lehunytam a szemem, az utolsó kép álmomban anya, apa, 2 tesóm, és nagymamám könnyes szeme volt, aztán fokozatosan elfeketedett minden, aztán felébredtem.

Ébredés után szédültem, izzadtam, a látásom se volt az igazi, és amikor lesétáltam az emeletről, úgy örültem a családomnak, mint majom a farkának:D

Szóval, igen szerintem létezik ilyen.

2017. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyszer azt álmodtam, hogy a macskám végig karmolta az egész kezem. Emlékszem, hogy az álmomban nagyon fájt, de miután felkeltem nem..


Aggódnom kéne? Xd

2022. aug. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Azt álmodtam hogy egy férfi szirén átt akar változtatni ezért a víz alatt szívta a nyakam, aztán amikor felktelem éreztem a helyet, nagyon durva volt m
2022. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!