Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott kutyánkkal álmodni?

Halott kutyánkkal álmodni?

Figyelt kérdés

Múlthéten altattuk el a kutyánkat (12 éves volt), mert szegény már nagyon szenvedett. Nagyon megviselt bennünket, hogy el kellett altatnunk. Éjszaka a kutyánkkal álmodtam. Tavasszal meg lett nyírva, hogy a hosszú szőre nyáron ne zavarja a meleg miatt, de álmomban meg volt a nagy szőre. Álmomban kinéztem a szobám ablakán és a házunk előtti füvön ott ült és nézett rám, vagy be a portára, arra nem emlékszem. Nem szólt semmit, nem csóválta a farkát, a szája is csukva volt, csak nézett rám vagy anyukámra (talán ő is ott volt mellettem), esetleg mindkettőnkre, emlékem szerint sírtam/sírtunk is. Utána felállt és elkezdett sétálni, de arra nem emlékszem, hogy merre. Ennyi maradt meg bennem.


Ez csupán annyit jelenthet, hogy nagyon hiányzik? Vagy van valamilyen egyéb jelentése is ennek az álomnak? Nagyon szerettük a kutyust, mellettünk nőtt fel.


2017. júl. 5. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

"Múlthéten altattuk el a kutyánkat "

"Ez csupán annyit jelenthet, hogy nagyon hiányzik?"

Pontosan.

2017. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igen, azt jelenti, hogy nagyon hiányzik.

Ha az én kutyámat altattuk volna el, én is folyton rá gondolnék :(

2017. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amire ébren sokat gondolunk, előjön álmunkban, ez segít a feldolgozásban lelkileg.
2017. júl. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát!
2017. júl. 7. 07:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak hiányzik. nagyon sajnálom. Nekem egy kutya örökbefogadása segített feldolgozni.
2017. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!