Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan múlttal álmodni, amiben...

Olyan múlttal álmodni, amiben még nem éltem?

Figyelt kérdés
Mit akar jelenteni az, hogy olyan múlttal álmodtam amiben még akkor nem éltem? Annyira megmaradt, hogy reggel még rendesen fura volt hogy 2017 van...
2017. jún. 28. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már mindenki álmodott olyat ami a múltban játszódik. Vagy alternatív valóságban. Főleg ott. Mit vársz, milyen választ adunk erre?
2017. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
képzelet csodákra képes én is elég cifra dolgokat szoktam álmodni de többnyire csak abban az időben ahol már éltem
2017. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1-nek, maga az álom mint szimbólum, milyen jelentéssel bír álomfejtés során, kb. ennyi. Ugyanaz mint pl. macska, kígyó, Babinéni stb. mit jelentenek ha álomban szerepelnek.

#2-nek igen, attól függ hogy nézzük az álmokat, lehet hogy csak valami feldolgoz, és azért álmodunk bizonyos dolgokat, de vannak olyanok, amiknek mélyebb jelentése is lehet, és vagy valami régi, jelenkori, esetleg jövőbeli dologra hívja fel a figyelmet.

2017. jún. 28. 10:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Már álmodtam olyat is amibe benne se voltam xD
2017. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 thoomas26 ***** válasza:

Az álmok a tudatalattiból merítenek, az pedig elraktároz, megjegyez mindent, ami valaha történt veled. Valószínűleg te is láttál már filmen, vagy bárhol, régi korok környezetét. Még ha tudatosan el is felejtetted, a tudat alattidból semmi sem törlődik ki.

Ettől függetlenül léteznek olyan álmok, melyek az egyik előző életed emlékeiből táplálkoznak, tehát ez is lehetséges.

2017. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem meg nem volt senkinek se előző élete :D nehéz elfogadni de halandók vagyunk és se előtte se utána nincs semmi
2017. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 thoomas26 ***** válasza:

#6

Arra, hogy a tudatunk nem szűnik meg létezni a testünk halála után, számtalan bizonyíték áll a rendelkezésünkre.

Mérlegelje őket mindenki, mielőtt egyértelműen a nemre voksolna.

2017. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!