Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kellemes multtal rendszeresen...

Kellemes multtal rendszeresen almodni, mit jelenthet, jelezhet? Tennem kell valamit?

Figyelt kérdés
Egy ideje rendszeresen almodom, de nem a napi dolgaim, sem a jovom, jelenem, hanem a gyerekkorom, gimis korom, fiatal egyetemista korom idoszakabol. Jo elmenyeket, hogy megint suliba jarok, vagy ilyesmiket, almaim an a kornak megfelelo fiatal vagyok, de mindegyikben van vm nosztalgikus elem, pl. Egy targy, amirol megjegyzem, hogy de jo is volt, amikor eloszor lattam, vagy almomban a sulira csodalkozom ra, hogy megvaltozott. Mit uzennek az almaim? Itthon vagyok gyerekkel 4 eve es hat oregszem, testileg, lelkileg is. Biztos ez is benne van, de figyelmeztet engem vmre vagy csak artalmatlan almok?
2015. dec. 3. 06:29
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nincs jelentősége..
2016. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!