Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert ertem felre rendszeresen...

Miert ertem felre rendszeresen az embereket es ok engem?

Figyelt kérdés
Nagyon nehez. Tartalmi felreertesekrol van szo, a hallashoz nincs koze, vagy nem mindig (pl. hatterzaj vagy nagyobb stressz eseten a kimondott mondatbol is teljesen mast hallok ki. Csak neha vicces -masoknak. Nekem megalazo, nap mint nap. A hallasom jo. Anyanyelvemen es mas nyelveken is elojon a problema szinte minden nap. Utana magyarazkodni meg nincs erom mar. Torodjek bele hogy ilyen vagyok es kesz, vagy van barmi esely arra, hogy ez a helyzet kolcsonosen javuljon?

2014. szept. 4. 16:24
 1/2 lac1434 ***** válasza:
Tanulj szövegértelmezést..
2014. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tanultam evekig, ennek semmi koze ahhoz. Ha zaj van, vagy stressz er, akkor nem tudom olyan jol masok mondatait megerteni, foleg, ha gyorsan mondjak vagy nem felem fordulva.
2014. szept. 6. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!