Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent pokkal almodni?

Mit jelent pokkal almodni?

Figyelt kérdés
Mit jelent pokkal almodni? Az elmúlt 8-9 hónapban szinte havi rendszeresseggel almodom azt, hogy pok maszik a falon, valamikor kicsi valamikor nagy. De mintha elethu lenne. (Multkor elkezdtem fujni almomba es csinaltam is a tevekenyseget, hogy fujom, masik alkalommal pedig majdnem leutottem a baratom, mert almomba maszott rajta. ) tudnatok nekem ebben segiteni?
2017. jún. 4. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában rosszat jelent, pl. hogy kívülálló vagy egy adott dologgal kapcsolatban, és ez a későbbiekben rossz hatással lesz rád. Nagyságfüggő, mennyire. Viszont egyúttal azt is jelenti, hogy a kialakult konfliktussal képes leszel szembenézni.
2017. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ha pokokkal álmodok akkor tudom, hogy valami félelmemmel kell szembe nézni mivel a pókoktol is nagyon fosok.! De ez szerintem mindenkinél más.! De az biztos hogy rosszat jelent.! Ja nekem szerencsére nem sokszor álmodok velük de ha igen akkor pár nap múlva valami félelmem megjelenik és valahogy feltudok készülni.!
2017. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!