Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdemes álomfejtéssel kapcsola...

Érdemes álomfejtéssel kapcsolatos kérdést itt föltenni?

Figyelt kérdés

Igazából én ( a "normális, hétköznapi" emberekkel ellentétben) hiszek a tudatalattiban. Az ember tudata álom közben állítólag egy "magasabb szintű létsíkon" tartózkodik. Ebből az egyén képes olyan dolgokat, utalásokat megtudni, amik kapcsolatban állnak az egyénnel vagy a környezetével kapcsolatos jelen-, jövőbéli, vagy múltbéli dolgokkal. Eleinte nem hittem ebben az egészben, viszont idáig több olyan álmom is volt, ami igazolta ezeket az állításokat.

Viszont amikor az álmokkal kapcsolatos kérdéseket teszem itt fel, akkor általában mindig valamilyen "vicceskedvű troll" válaszol rá elsőként, általában gúnyolódás céljából.

Van értelme egyáltalán ennek a topiknak itt a gyakorikérdéseken belül?


2016. dec. 24. 17:25
 1/4 mikeemykanic válasza:
A tudatalatti nem egy olyan hiszek-nem hiszek dolog,mivel valós,van egy része az agyadnak amit már nem te irányítasz(ezért TUDATalatti)nem tudatos :D álomban éled meg az elfolytott vágyakat,félelmek,gondok bajok feldolgozása,szimbolikus,jól értelmezhető.Én is sok mindenre rájöttem a fejtegetésével.
2016. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha beszerzel egy álmoskönyvet
2016. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mikeemykanic válasza:
a könyv nagyon általánosít,egyéniek az álmaink...
2016. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz hogy ahány ember annyiféle álom de alapozásnak megteszi s abból már lehet fejlődni . Régen foglalkoztam álomfejtéssel de abbahagytam .
2016. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!