Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelethetnek ezek a munkahe...

Mit jelethetnek ezek a munkahelyel kapcsolatos álmok?

Figyelt kérdés

Egyszer azt álmodtam hogy mentem haza a munkahelyemről és olyan közelnek tűnt a hazafele út hogy elindultam gyalog és egy falu utcáiban találtam magam, nemsokkal utána pedig mezőre értem ami mellet erdők is volt!

A lényeg itt jön hogy hirtelen besötétedett és farkasok morgását hallottam az erdőből amint közelednek én meg rohantam visszafele miközben próbáltam elriasztani a farkasokat!

A másik nemrégi álmom:

Munkahelyet váltottam, oda mentem solgozni ahol a gyakorlatom is volt,miután fogadott a főnök számítógépen muatott valamit 0Ft-ról hogy nem fizetett utána a cég semmit vagy nem vagyok bejeletve!De amúgy biztosra tudom hogy be vagyok jelentve :D



2015. dec. 18. 17:51
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nem vagyok egy álomfejtő, de én arra gondolok először, hogy ezt elolvastam, hogy nincsenek -e olyan problémáid, illetve tennivalóid, amiket régóta halogatsz, és tudod, hogy meg kellene csinálnod. Talán ezt jelképezik az üldöző farkasok, amiket el akarsz kergetni, illetve futsz előlük. Az előtte lévő mező lehet azt jelenti, hogy szabadságot érzel magad körül, majd az üldöző farkasok rádtámadnak, ahogyan a problémáid.


Az utána lévő, nem vagy bejelentett dolgozó, lehet hogy azt jelenti, túl sokat gondolsz a munkádra, és nem vagy nyugodt, hogy mindent jól csinálsz-e.


Remélem segítettem!

2015. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!