Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott állatokkal álmodni mit...

Halott állatokkal álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

Szüleimnek van egy tyúkólja, azzal álmodtam. Amúgy is utálom azt a helyet. No, az előbb azt álmodtam, hogy ott vagyok benn, és lépten-nyomon halott állatba botlok... De nem tyúkba, hanem valamilyen nyúlfélékbe. (Azelőtt voltak nyulaink is, egyik dolog. A másik: aki tartott már tyűkot, vagy bármilyen más háziállatot, az tudja, hogy megesik, hogy az állatok időnként váratlanul megdöglenek. Egyszerűen megy etetni az ember, és az állat ott fekszik a lába alatt, dermedten, mocskosan, mert amúgy a tyúkok olyan hülyék, hogy simán össztiporják döglött társukat... Undorító, borzalmas érzés, de az embernek össze kell szednie magát: le kell hajolnia, és el kell takarítania. És gyakran fogalmunk sincs, miért hullott el. NO, ezt az érzést éltem át álmomban. Az egyik pillanatban az állatok még éltek, a másikban ott feküdtek a lábam alatt, dermedten... És nem tudtam kikerülni őket. Amikor mentem volna ki az ólból, még az ajtón kívül is feküdt egy, mellette már a kutya is döglötten.

Szörnyű volt.

Most rettenetesen ideges lettem, mert apámat holnapután műtik, súlyos, több órás műtét, és már hetvenen felül van...

Szerintetek mit jelenthet az álmom? Egyszerűen csak félek?


2015. jún. 10. 03:23
 1/2 anonim válasza:
Sok évi életet jelent :)
2015. jún. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 id. Géber Péter ***** válasza:
Azt, hogy nyugtalan, fárasztó az éjszakád...
2015. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!