Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » SOS! Mit jelent valaki haláláv...

SOS! Mit jelent valaki halálával álmodni? Valaki nagyon közeli hozzátartozóéval?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam most, hogy nagyapám, aki apám helyett apám, meghalt. Oly módon, hogy az orvosok már nem élesztették újra. Most legszivesebben felhívnám, de nem tudom mi tévő legyek. Van ennek valami jelentése? Nem igazán szoktam álmodni, és főleg nem úgy, hogy felkeljek rá.
2015. ápr. 16. 02:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Imádom az öreget. Az életem felét ott töltöm náluk. Dolgos, szorgos ember, most fáj a lába, de a másikat 2-3 éve műtötték, az jobb lett. Ennek egyenlőre nem akar nekimenni, most gyógyszert szed, hátha. 6-an voltak tesvérek, már ketten vannak. A legidősebb nővére, és ő, a 3. vagy 4. gyerek. Az összes tastvére rákban ment el, a legfiatalabb idén év elején. A család azon részéből 10-ből 8-9-en rákba halnak meg. Nagyon ideges lettem, bár az álomfejtő oldalak elég jókat dobtak ki, mint hogy sokáig fog élni. Adná Isten! Írt olyat is, hogy rossz lesz a kapcsolatunk. Hát ezt nem tudom elképzelni. Remélem semmi rossz. Reggel felhívom, iskolából meg lemegyek hozzájuk...
2015. ápr. 16. 02:59
 2/5 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy valahonnan (talán iskolából) mentem volna hazafele, a sarkon beszélgettem valakivel, valakikkel, és akkor csörgött a telefonom. Anyám volt, aki mondta, de már nem tudom teljesen szépen elfelejtem. Nem is bánnám. Nagyanyámnak álmodtam azt 10 éve lassan, hogy 1 éve van hátra, ezt ő mondja a szobába. Hál Istennek nem jött be! Él. És jól van. Remélem nagyapám is ugyan így lesz. Még vagy 30 évet éljenek!

Azóta az egész család kihalt már, nagyanyámnak is 2 testvére él még. Oda a régi este 10-ig kártyázós 15-20 fős társaság.

2015. ápr. 16. 03:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs jelentősége?:)

Holnap meglátod!

2015. ápr. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj aludni kedves kérdező. Igyál egy pohár valamit, esetleg zuhanyozzál le. Nem lesz baj!
2015. ápr. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valakinek a halálát megálmodni az álmoskönyv szerint HOSZZÚ ÉLETET jelent! :) (az illetőnek).
2015. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!