Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha a kisfiam...

Mit jelent, ha a kisfiam halálával álmodok? Borzasztó volt.

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 05:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a haláltusájával álmodsz, amit te is végigélhettél, akkor egy darabig nem felejted el. Tényleg borzasztó, de próbálj vele kapcsolatba csak és kizárólag csak a szebbik napjaitokra gondolni. Valószínű, hogy tudat alatt elő fog jönni, de a multból csak a szépből meríts.
2011. nov. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a kérdezőnek még él a fia.

Ha így van, akkor elvileg azt jelenti, hogy az illető nagyon sokáig fog élni.


Én többször álmodtam Dédim halálával, végül 96 évesen ment el közülünk ami szép kor.

A szüleim halálát is álmodtam már, remélem ők is sokáig velünk lesznek még.

Már ha lehet hinni ezekben......

2011. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom:

- élő ember halálával álmodni = az illető hosszú életű lesz

- már a valóságban meghalt emberrel álmodni (mintha élne) = esőt jelent

2011. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bírom ezeket az érdekes belemagyarázásokat, amiknek számomra semmi értelmük nincs, hogy hosszú élete lesz meg hasonlók. Mindenfajta kuruzslás, illetve aszcendens meg transzcendens nélkül én arra tippelnék, hogy nyilván olyanról álmodsz, ami veled történt, amit tapasztaltál, láttál, hallottál. Mostanában megy a hírekben az az autóbaleset, ami 4 halálos áldozatot követelt. Egy 6 és egy 8 éves kislány, és a szüleik is meghaltak. Nem lehet, hogy ezt láttad te is, és akár arra is gondolhattál, hogy a te családoddal is megtörténhetett volna?
2011. nov. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

7,43 vagyok!

Persze vannak a kuruzslók, vannak a TV-ben látott napi események éjszakai, álombeli feldolgozása az agy által.

És vannak "ősi, szájról-szájra" továbbadott megfigyelések Krúdy nélkül, TV nélkül, kuruzslás nélkül, csak úgy.

2011. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nem szabad annyi csavarlazítót szívni
2011. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!hál istennek él a kisfiam és remélem,nagyon sokáig fog is.

kedves utolsó,mindenki magából indul ki.

2011. nov. 17. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon aggódsz érte a mindennapokban. Lazíts egy kicsit. nem lesz semmi baja, ha te nem ügyelsz rá görcsösen
2011. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Álmok jönnek, álmok mennek. Mi lenne velünk, ha minden álmunk valósággá válna. Szerintem is valószínűleg valami miatt túl fáradt vagy. A szervezeted üzent, hogy egy kicsit nyugodtan lazíthatsz, nem kell ennyire görcsösen tenni a dolgodat. Élvezd is azt, és örülj annak, hogy a kicsi gyermeked veled van, szépen, egészségesen nő.

Legyen ő mindennapi örömöd, boldogságod forrása, és ne az állandó félelem, görcs okozója!

2011. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én folyton valakinek a halálával álmodok. Jó a folyton talán nem igaz, de gyakran. Öcsém meghal anyukámmal autóbalesetben, aztán nővérem, aztán olyan is volt hogy az EGÉSZ CSALÁD (tágabb értelemben vett család), egyik nagynénémet leszámítva... Aztán meg olyat, hogy én, és ez elég rég óta megy és attól függetlenül nem történt senkivel semmi : )

Tudom, hogy borzasztó, főleg az ébredés pillanatában, amikor már a valóságban vagy, és még benned van az álom, de nem tudatosult teljesen, hogy CSAK álom..

El kell felejteni őket, nem JELENTENEK semmit, én is arra tippelnék, hogy sokat aggódsz, vagy valami bekúszott a fejedbe(hír stb, talán te nem is észlelted) De az agyunk éjszaka rendezi a nappal hallott, tapasztalt, tanult dolgokat, ezért álmodunk mindenfélét :)

2011. nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!