Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egy lánnyap álmodni...

Mocskospocok kérdése:

Mit jelent egy lánnyap álmodni akit még soha életembe nem láttam?

Figyelt kérdés

Álmodtam egy lánnyal akit még soha nem láttam élőbe. Ha találkoznék vele felismerném de az álomba a nevét sem tudom. Azt tudom hogy voltunk családdal valami rendezvényen ahol ez a "kislány" volt a pultos (természetesen csak az álmomba).


Hazudnék ha azt mondanám hogy az életem első ilyen álma ez.

Igazából számszerint a harmadik (illetve masodik mert az első ilyen álmom 2in1 volt) de az első kettő nem volt ilyen erős. Nem beszélve arról hogy ez az álom úgy tűnik napokig tartott és a poén az hogy apám felébrezted ( álmom másnapján ami rémisztően élethű volt). hogy beszélgetett a csajjal és hogy bejövök a leányzónak meg szimpatikus vagyok. Szedjem össze magam és takakarodjak le hozzá beszélgetni. xD



Ezt onnan tudhatta fater hogy volt a biztonsági ember ott,és beszélt néha a lánnyal.



Kicsit katyvasz álom de biztos hogy nem.ismerem a lányt és mint mondtam napokról volt szó és mindig összefutottunk.


Aki ki akar röhögni az tegye.nyugodtan de írásos formában ezt itt ne közölje.

Tudom mennyire bódulatosan nagy hülyeségnek hangozhatt,de hátha van rá bármilyen magyarázat.


UI.: Félreértés ne essék,nyilván nem azt kérem senkitől hogy ki ez a lány vagy hogy hol találhatom meg (bár nem bánnám xD).


Csak hogy ez most mit jelent? Van-e egyáltalán jelentése.

Az ÉRTELMES válaszokat előre is köszönöm.

23/F


2015. ápr. 7. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy milyen ez. Én is álmodtam már párszor egy férfivel, és minden álmomban mondta, hogy vár... És teljesen bediliztem, mert a valóságban mindenkiben őt kerestem. Mondhatjuk azt is, hogy azért álmodunk ilyesmit, mert vágyunk valakire, de pl. én akkor nem éreztem magam egyedül meg semmi, csak úgy jött az egész magától, és felborított mindent. Lehet, hogy nem érdemes az ilyesmire figyelni, de elég nagy űrt tud hagyni az emberben...
2015. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó tudni hogy nem vagyok egyedül. Köszi a választ.

Bár az első ilyen álmomnál kerestem, ismerősöm ismerősei között azt a lányt. De Ennél felhagytam. Hála az égnek hogy volt bőven dolgom így nem kergetett az őrületbe.


Persze tudom hogy nem érdemes vele foglalkozni csak nem először fordul elő sőt ha viszonyítom az előző álmomhoz akkor elég sok idő telt el a kettő között. Úgy értem 1-2 év.


Na mindegy, köszi még1x. :)

2015. ápr. 8. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!