Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt az álmot ki tudja megfejteni?

Ezt az álmot ki tudja megfejteni?

Figyelt kérdés

Elég furcsa álmom volt:

Sétáltam a városunk egyik fő útján és volt egy rész ahol félig elkészült téglaházak voltak (kb. 3-4) de egyiknek szobának se olt meg a a négy fala csak 2 vagy 3, valami ilyesmi tetőszerkezetek nélkül és hiányzó falakkal.

[link]

Az egyiknek még volt kéménye is ami füstölt,mikor közelebb mentem megnézni hogy mégis mért akkor láttam hogy az elkészült falak eltakarnak egy lejáratot ahol valami földalatti ház lehetett egy vasajtó bejárattal min volt egy levágott macskafej de a macskának küklopsz szeme volt.

Nem mertem lemenni már az álmomba is kirázott a hideg.



2015. máj. 5. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy felbukkant valaki az életedben, akit még nem sikerült teljesen megismerned. Ezért a külső alapján ítélkezel, és félsz tőle.
2015. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudok ilyenről
2015. máj. 5. 13:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt valami esemény az életedben ami nagyon negatív volt és teljesen nem dolgoztad fel, nem sikerült magadban lerendezni, a mai napig néha eszedbe jut. Lehetett ez barátség, egykori kapcsolat, vagy családi probléma.
2015. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor vannak olyan vágyaid, amik csábítanak. Viszont amikor jobban elgondolkodsz rajtuk, tudod hogy a mélyba vinnének, ahol valójában nem biztos, hogy azt kapnád, amire vágysz.
2015. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 3

Szerintem ilyen mindenkinek van :D


# 4

Vannak vágyaim egyrészt szexuálisak a másik részét meg nem tudom megvalósítani pénzügyi okokból :D

2015. máj. 5. 14:42
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem gondolom hogy ezek a mélybe vinnének.
2015. máj. 5. 14:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valami fontosat nem sikerült befejezned, ezt a befejezetlen házak jelképezik. A furcsa, ijesztő ajtó meg azt jelenti, hogy csak félelmeid legyőzésével leszel boldog. Az ajtó ijesztő, de lehet, hogy mögötte lévő földalatti ház, kellemes otthon lesz neked. A macska feje meg egy számodra fontos személyt szimbolizálhat.
2015. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jol vam béla jó éjt àlmodj szépeket de csak velem nem osztozkodok!!
2015. máj. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké legyen úgy.
2015. máj. 6. 04:41
 10/10 anonim ***** válasza:

A főúton sétálni jelzi azt, hogy nem akarsz semmi különöset az élettől, csak azt, amit más: nyugodt, békés életet, biztos megélhetést, stb.

A mellette lévő házak vagy házkezdemények jelzik azt, hogy vannak elképzeléseid, illetve másoknak van van a további életeddel kapcsolatban,miként folytathatod a jövődet, e egyikse tetszik neked, illetve vannak akadályok, amik miatt nem mersz/nem akarsz belekezdeni.

Ezt jelzi, hogy nincs meg a szobák négy fala, csak kettő vagy három, egyfajta lezáratlanság-hiányt, kiforratlanságot, hogy ahhoz, hogy bármelyiket megvalósítsd, valami kell még (akarat, elszántság, stb.).

Az, hogy odamész, ahhoz a házhoz, azt jelzi, hogy ott fogsz kikötni, ott találsz mondjuk valamilyen állást, valami munkát (ez a tűz, a füst jelentése).

A macskafej a főnökséget, a vezetőséget jelenti, valakit aki feletted áll. Nem biztos, hogy főnök, ehet éppen tanár vagy idősebb családtag. Azt, hogy küklopsz szeme van: egy szem=nincs térlátás=azt jelzi, hogy vannak feléd elvárásai, de egyszerűen nem fogja fel, nem érti meg a te helyzetedet,ezért nem (lesz) túl rózsás a köztetek lévő viszony. Az, hogy macskafej, jelzi azt, hogy az illető nő.

2015. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!