Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítene nekem valaki megfejte...

Segítene nekem valaki megfejteni ezt az álmot?

Figyelt kérdés

Háború volt és én beszaladtam egy templomba a kaput pedig bezártam a kulcsot elraktam .

Másfél évig papok vigyáztak rám ,rengeteg kisgyerek volt ott , én nevelgettem őket .

Mikor vége lett a háborúnak ,kinyitottam a kaput és hazaszaladtam a kertben ült anyám és a fiam a fényképeimet nézegették és rólam beszéltek,ők nem vették észre ,hogy ott vagyok, pedig a fiam mellett álltam és akkor megszólalt a fiam ,hogy anya halott.


2014. aug. 26. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Találgatok:


Háború + templom: szeretnéd kizárni az életedből a stresszt, biztonságra és nyugalomra vágysz.


Fénykép: úgy érzed nem töltesz elég időt édesanyáddal és a fiaddal, "már csak fényképről látnak".


Gyerekek: fiad felnőtt és hiányzik a régi szép idő mikor még hozzád bújt és nevelted. Vagy gyerek és többet akarsz vele törődni, de a stresszes életvitel mellett nem tudsz. Vagy több gyereket szeretnél. :)


"Anya halott": félsz hogy eltávolodsz tőlük.


Szóval szerintem valami közös programot szervezz le velük.

2014. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm , hogy időt szántàl ràm és vàlaszt ìrtàl nekem.

Én mindig együtt vagyok a csalàddal és sok a közös program is.

Két évvel ezelőtt volt az ,amit ìrtàl a munkàm miatt sokat voltam tàvol és kevés időm volt a csalàdra , de én ezt most àlmodtam és egy kicsit félek le is ìrom miért.

Pàr éve mikor a kicsi oviba került nagyon féltettem ,messze voltam a csalàdtól nagyon sokat dolgoztam sokszor 16 óràt egy nap.

Egy nap azt àlmodtam , hogy a kicsit kilökték a homokozóbol és beverte a fejét és én egyből nekiugrottam a kisfiúnak , aki kilökte és nagyon megràngattam a ruhàjànàl fogva.

Aznap este hazatelefonàltam és anyàm mesélte , hogy a kicsit kilökték a homokozóbol ,lefejelte a jàrda szélét és lila a homloka.

Sajnos nem ez az eggyetlen dolog ,ami ìgy megtörtént és előtte megàlmodtam.

Reménykedek , hogy nem màsfél évem van a halàlig, ahhoz még túl fiatal vagyok.

2014. aug. 27. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát erre csak azt tudom mondani hogy ha szó szerint vesszük az álmodat akkor én is félek, mert háború lesz. De komolyan, szerintem ne gondolj rögtön a legrosszabbra, lehet hogy csak arról álmodtál hogy a jövőben lesz egy stresszes időszak amikor kevesebb idő jut a szeretteidre.
2014. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Legyen igazad!!!Köszönöm ,most egy kicsit megnyugodtam.:)

Inkább a stressz, mint a háború .

2014. aug. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!