Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap éjjel álmot láttam az...

Tegnap éjjel álmot láttam az Úr azt kéri tőlem, hogy építsek egy bárkát, s szedjek össze mindegyik állatból kettőt most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem álomban, hogy eljő majd az özönvíz, s megparancsolta, hogy szedjek össze mindegyik állatból kettőt, mert hamarosan a bűnösök megbűnhődnek az ártatlanok pedig megmenekülnek általam, amin megépítem a bárkát azt is mondta nekem, hogy elvezett az ígéret földjére,ahol mindenki boldogan élhet, s békességben most mit tegyek? Nincs pénzem faanyagra mit tegyek testvéreim?

#katolikus #hívő #J ügynök #az álmai igazak #Loúvadász #profi kulcsszavak
2014. aug. 17. 16:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! Csak egy álom. Ráadásul nem is eredeti.
2014. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Mar ne haragudj de miert az ezoteriaba irtad?????hmm????
2014. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#2 Te komolyan nem vetted észre, hogy az álom kategóriában raktam a kérdést? :O
2014. aug. 17. 16:57
 4/28 A kérdező kommentje:
#1 Sajnos muszáj vele foglalkoznom, mivel félek szembe szállni az Úr akaratával.
2014. aug. 17. 17:02
 5/28 anonim ***** válasza:
10%

De lattom ezoteria allom..... ez a kereszteny oldalhoz tartozik!!!nem pedig a himbuk csiribu csiriba allomfejtes ezoteriaba!!' En keteszteny vagyok, es minden ilyen jellegu dolgot kereszteny oldalra irom meg !!! El is csidalkoztam ahigyan neztem a friss kerdeseket hogy az urala almodtal.... stb...hogy miert ode irod ??de mindegy ez a te.dolgod...

Almod viszont nem azt jelenti hogy epits barkat mint noe... hanem ezt szellemileh kell ertelmezi,hogy barka... a templon az a te szivesben legyen es az ur vezetni fog teged ... be az orok eletbe!!! Mert az ur megigerte tobbe nem pisztitja el a foldet a viz ozonel...!!ugye!!?? Ennek jelul van a szivarvany :)

2014. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%

Szerintem fogj egy trombitát,menj jerikóba!(Ha nincs kedved jó lesz a parlament is)fúj

bele!Na , ha leomlanak a falai akkor állj neki építeni a bárkát!Persze akkor én is jövök.

2014. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Te is most láttad a filmet? Vajon a szerző mit szólsz hozzá, hogy elloptad az ötletét?
2014. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#5 Bocsánatot kérek nem tudtam hová rakni egész nap ez a bárkás dolog jár a fejembe félek vele szembeszállni most pedig nem tudom mitévő legyek.
2014. aug. 17. 17:11
 9/28 A kérdező kommentje:

#6 Nincs trombitám, de köszönöm a segítőkész felajánlást.

#7 Nem láttam a filmet nincs nekem arra időm és nem loptam el a szerző ötletét szerintem, ponthogy fordítva van.

2014. aug. 17. 17:34
 10/28 anonim ***** válasza:
43%

# 7-es ha nem tudnád Noé bárkájának története a Bibliából származik. Aki leírta az meg már több mint 2000 éve halott szóval nem szól semmit. :D Sőt ő is csak lopta az ötletet ugyanis az özönvíz meg ez a bárkás dolog már a sumer mitológiában is benne volt.


Amúgy kérdező máskor álmodj valami eredetibb és mondernebb dolgot. Az Úr is kissé el van tévedve úgy pár ezer évvel :D Kivéve ha a bárka alatt valójában egy kolonizációs csillaghajót ért :O

2014. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!