Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap éjjel álmot láttam az...

Tegnap éjjel álmot láttam az Úr azt kéri tőlem, hogy építsek egy bárkát, s szedjek össze mindegyik állatból kettőt most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem álomban, hogy eljő majd az özönvíz, s megparancsolta, hogy szedjek össze mindegyik állatból kettőt, mert hamarosan a bűnösök megbűnhődnek az ártatlanok pedig megmenekülnek általam, amin megépítem a bárkát azt is mondta nekem, hogy elvezett az ígéret földjére,ahol mindenki boldogan élhet, s békességben most mit tegyek? Nincs pénzem faanyagra mit tegyek testvéreim?

#katolikus #hívő #J ügynök #az álmai igazak #Loúvadász #profi kulcsszavak
2014. aug. 17. 16:48
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
10-es Willmos sajnos nem világos számomra, hogy Úr miféle bárkára gondolt, de valószínű, hogy faagyagból készült bárkára. De úgy hiszem, hogy az Úr hamarosan tudtamra adja. Én azt mondom nektek, hogy szeressétek egymást és, akkor az Úr maga mellé vesz titeket együtt fogunk élni a paradicsomban bőségben, s békességben. :)
2014. aug. 17. 18:15
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
Vigyél két embert is, hogy meglegyen az összes állat.
2014. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Azt majdnem elfelejtettem mondani, hogy szerezz pénzt, mert be kell járnod a világ összes földrészének összes eldugott zugát. Teherszállítást is old meg, egy elefántot az Úr segítségével se cipelsz el a hátadon.
2014. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Hát, hajrá, sok sikert.


Amennyiben felépíted, és a világ összes állatát berakod, egy Guiness world record kinéz neked, az tuti.


És mivel a bolygó minden pontja ismert, így esélyes, hogy egy földönkívüli célpontra gondolt, tehát szerintem készült megfelelő levegőtartalékkal is! Sose lehet tudni, ennél nagyobb tévedések is vannak a szent könyvébe az öregnek...

2014. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
2014. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát akk ne ide írogass hanem menj építeni a bárkádat és gyűjtsed befele az állatokat!
2014. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Lehetne, hogy a szúnyogot, a legyet és az ebolát kihagyd?
2014. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
megnézném ahogy a kérdező egy kafferbivaly közelépe lopózik hogy befogja :D
2014. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Na ne már !!! Ne csináld már ezt velem!

Már megint úgy kell meghalnom ,hogy vízbe fulladok. Kiskoromban volt egy visszatérő álmom az özönvízről. Felfutottam a legmagasabb hegyre a víz elől ,már mindenki meghalt én voltam az utolsó túlélő ,de nem úsztam meg én sem.

Arra ébredtem ,hogy fuldoklok és nem kapok levegőt.

Nem volt túl jó érzés.

2014. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Most kezdhetsz félni, mert biztosan nem az Úr kérte ezt tőled!

Az Úr igéretet tett, hogy nem lesz több özönvíz, ennek emlékeztetéséül van a szivárvány!

.

"Nincs pénzem faanyagra mit tegyek testvéreim?"

Felhívom figyelmed, hogy fémből is lehet manapság nagy teherbírású hajókat építeni!

2014. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!