Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg szeretném fejteni ezt az...

Meg szeretném fejteni ezt az álmot, nagyon vészjósló, mert most tudnom kell, hogy mit jelez? Mikor egy nagy fordulat előtt állok

Figyelt kérdés

Tudtam Ő van itt nálunk a konyhában és hogy éppen jön ki. Nagy lendülettel kinyitottam az ajtót és szembe álltam vele. Fehér póló volt rajta. Lépett hátra párat ahogy mentem felé, aztán megöleltem szorosan még most is érzem kezeimben, de olyan hideg volt.Kihűlt a bőre. Nagyon valóságosnak tűnt. Mellkasára hajtottam a fejem. Testvérem is ott volt az öcsém. Elötte is megmertem ölelni, mert ő tud a viszonyunkról. A valóságban titkolni kell. Aztán evett és akkor azt kérdeztem lóghatok e a nyakában?

Rám nézett és én kimondtam, hogy nem.

Aztán evett a pék sütimből is.Előtte asszem levest.

(Többször álmodtam vele és már többször azt hogy nálunk eszik a konyhában. Volt amikor tojásrántottát sütöttem neki és elfelejtettem megsózni és ráadásul kevés tojást sütöttem, de utána csináltam rendesen.)

Közben evés után.

Matricát kerestem egy K betűt kellett találnom egy embernek egy idegennek, de először egy V betű akadt a kezembe. Ezt az Ő(szerelmem) járművében kerestem.

Az én nevem V-vel kezdődik, ennek a férfinak akit szertek van egy élettársa az ővé K-val.(és a férfi is szeret engem)



2015. ápr. 9. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a férfi élettársával.
2015. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet de már próbáltuk. Elég bonyolult. Konkrétan a részletekre lennék kíváncsi hogy pl a hideg test mit jelenthet vagy hogy eszik sokszor álmomban. Mindig megöleltem és ő is. Mert a részletekben rejlik az ördög. :)
2015. ápr. 11. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!