Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsák az álmaim, de miért?

Furcsák az álmaim, de miért?

Figyelt kérdés
Az almaimban tobbnyire valos dolgokrol almodom de pl a multkor azt almodtam hogy az iskola egy lakotelep helyen van tehat a dolgok mashova kerulnek es az almomban jobban erzem magam. Miert van ez?

2015. márc. 15. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert te is furcsa vagy :P

Szereted a sulit?

Szereted a lakótelepet?

Hol lennél szívesebben és miért?

2015. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyire valós az àlmod?

Beszoktàl menni a suliba?

Lakótelepen lax?

Helyileg hol volt az az àlmodban?

2015. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon furcsák az álmaim. Az álom azért álom mert furcsa. Az én álmaim általába annyira szürreálisak hogy szóval el se tudom mondani. Pedig nagyon szívesen megosztanám másokkal de nem megy. Csak makogok és nem értenek semmit. Az én álmaimban általába a fényeknek és az érzéseknek van nagy jelentőssége.
2015. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Rendszeresen kutyulódnak nálam is a helyszínek és a szereplők is... ezen már meg sem lepődök...
2015. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lakom lakotelepen csak regebben es nem ott ahol a sulit almodtam es bejarok a suliba
2015. júl. 3. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!