Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ilyen furcsák az álmaim?...

Miért ilyen furcsák az álmaim? Vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Érdekelnek az álmok, szeretem elmesélni a sajátjaimat és másét is meghallgatni, de eddig akárkinek elmondtam a sajátomat mindig meglepődtek, hogy mennyire összetett, vagy borzasztó vagy egyebek. Sokszor vannak rémálmaim, vagy ijesztő álmaim ( amiben nem jelenik meg semmi félelmet keltő, csak egyszerűen félek benne ). Sokszor álmodok úgy, hogy felébredek az álmomban és az általában mindig rémálom lesz. Rettentő sokszor álmodok egy régi haverommal, hogy beszélgetek vele, vagy találkozunk ( Mivel már régóta egyik sem történt meg ). Illetve az álmaim kb. 60-70%ban én valaki más vagyok, tehát nem önmagam az álmaimban. És általában, ha nem rémálmom van, akkor valami "fantasztikus akciófilmeket" álmodok, ahol mészárlás, meg lövöldözés, öldöklés. Vagy sokszor skizofrénnek álmodom magam, tehát az álmomban terápiára járok, meg hallucinálok XD ( amúgy csak szimpla személyiségzavarom van ) Rémálmaim általában szellemesek, tehát hogy egy szellem szerepel benne, vagy pedig egy kisgyerek, hát igen, ez elég viccesnek tűnik úgy, de akkor az álmomban nem az. És az álmaimban a "főszereplőnek", saját múltja van. Szóval igen, remélem kb. mindent sikerült leírnom.

2013. dec. 9. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

"felébredek az álmomban és az általában mindig rémálom lesz"

Valószínűleg felszínesen alszol, ezért "ébredsz fel" álmodban, és a rossz álomnak is ugyanaz lehet az oka, ami miatt felszínesen alszol.


"az álmaim kb. 60-70%ban én valaki más vagyok, tehát nem önmagam"

Ez nem jelent semmit. Valójában mindig te vagy, még ha másvalakiként jelensz is meg.


"sokszor skizofrénnek álmodom magam, tehát az álmomban terápiára járok, meg hallucinálok"

Félelem vagy szorongás a problémád miatt. Ez akár az erőszakra is magyarázat lehet.

2013. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. dec. 9. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nézel túl sok beteg horror, akció, lövöldözős, stb. filmet vagy játszol játékot?
2015. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltanál nem nézek horrort - mert tudom hogy rosszat álmodnék tőle, akció filmeket nem szeretem és a gépen sem szoktam játszani ilyenekkel.
2015. márc. 18. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!