Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudom, hogy az álmokba mindenk...

Tudom, hogy az álmokba mindenki azt magyaráz bele amit akar, de teljesen tanácstalan vagyok?!

Figyelt kérdés
2 "visszatérő" álmom van. Elkezdtem álmodni az exemről, úgy hogy nem is jutott előtte nagyon sokáig eszembe.. Epizodikusan estéről estére róla álmodtam, és az új párjáról, és arról hogy szeretne velem lenni. Majd elkezdtem álmodni az egyik előadómról, aki tény, hogy nagyon tetszik nekem és jóba vagyok vele. De nem fantáziálok róla, és most ő az aki minden este visszatér valamilyen más sztoriban. Nyáron megyünk közösen magashegyi túrára, és erről is álmodok, meg arról hogy egy pár vagyunk... És tényleg hiába nem gondolok rájuk újra visszatérnek és már annyira nyomasztó. Lehet valami jelentése?

2015. jan. 25. 15:09
 1/1 anonim válasza:
talán az agyadba berögzültek, mint ,,vágyak". Nekem először még ötödikben tetszett egy fiú, most 17 vagyok, túl vagyok két komoly kapcsolaton, és most randizom egy fiúval, és még mindig az ötödikes ,,szerelmemmel" álmodok, pedig kb. 2 hétig tetszett, utána ,,kiszerettem" belőle. :)
2015. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!