Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon csúnyán megfáztam, és...

Nagyon csúnyán megfáztam, és semmi nem akar segíteni. Tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Torok-gége gyulladásom van+Arcüreggyulladás. Folyton bedugul az orrom, hol az egyik, hol a másik, de hiába fújom nem jön semmi, olyan, mint a víz, pedig úgy érzem tele van. Hiába fújok orrspray-jel egyszerűen kibírhatatlan a fájdalom, mert csípi a torkomat, nem nagyon értem miért. Inhalálok rendes inhalálóval is, meg kamillás gőzöléssel is, de semmi. Egyfolytában "folyik" a szemem, ég az arcom, de lázas nem vagyok. Aludni sem bírok. Mit tehetnék?
2014. márc. 21. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos?
2014. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fokhagyma+pálinka+méz
2014. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnal, kaptam gyogyszert, inhalalast is o javasolta, de semmi. Majd hetfon megyek vervetelre..

Palinkat nem fogok inni, 1csepp is garantalt hanyas, semmilyen alkoholt nem iszok, a mezre pedig allergias vagyok.

2014. márc. 21. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
hát akkor marad a természetes szelekció..
2014. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél jó csípős húslevest, az nekem mindig beindítja a náthát, plusz a sós víz, azt szoktam cseppenteni az orromba és azzal gargalizálok. Ha arcüreggyulladásod van, akkor a Novorin orrcsepp a jó, azht max 4 napig szabad használni, Egyél sok fokhagymát, hagymát, narancsot, forró leveseket.
2014. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valoszinu a legtobb gondot az arcuregedben felhalmozodott genny okozza, feszitve belulrol.

Regen az orvosok egyszeruen felszurtak az orruregen keresztul - kisebb erzestelenites utan - aztan egy nagy fecskendot hasznalva antibiotikumos folyadekkal kimostak, kioblitettek az arcureget. Nem volt kellemes, az embernek ugy tunt mintha ki akarna ugrani a szeme, viszont hatasos volt. Jelenleg inkabb antibiotikumokat irnak fel csak, ez hosszabb ideig tart es gyakrabban visszater a betegseg.

Talan tudsz talalni egy orvost aki meg a regi hagyomanyos modszerrel tudna kezelni.

Ha rahuzodik a homlokuvegedre az meg rosszabb lehet es veszelyesebb.

2014. márc. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!