Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam a múlt éjjel, hogy a pasi aki nagyon tetszik nekem, felhívott telefonon és megkérdeztem tőle, hogy miért hívott. Erre ezt válaszolta "Hát... Mert... Hiányzol. Olyan rég volt hétfő. Már látni akarlak". A valóságban éppen hétfőn találkoztunk utoljára. Nem tudom, érez e irántam valamit a srác, de ez az álom annyira jó volt :) Teljesen máshogy éltem meg mint az eddigieket.
2015. jan. 10. 15:44
 1/3 anonim válasza:
Mivel erősen vágysz erre,sokat gondolsz rá, így az álmodban is megjelenik.
2015. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elmúlt hetekben írt gyakorira egy srác (nem ebbe a kategóriába), aki hétfőnként találkozott egy lánnyal. Azt írta, hogy nem lenne-e gáz elhívnia telón randira, mert már nem bírja kivárni a következő hétfőt. Lehet, hogy végül letett róla, azonban álmában mégis sikerült átadni az infót :) :)


Persze valószínűleg nem ugyanaz a személy mint aki neked tetszik, de ki tudja. Ezóban vagyunk :D

2015. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy ha valaki megjelenik az álmodban, akkor az a személy gondolt rád, egyszer vagy többször is és ezt te úgy érzed, megjelenik az álmodban, álmaidban. Remélem, hogy összejön neked a találkozó. :)
2015. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!