Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet ez...

Szerintetek mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődik hogy egyedül vagyok a pusztán. Fegyverre van szükségem hogy tudjam magamat érvényesíteni. Az egyik fejestől ilyen-olyan módon szerzek fegyvert, közben pedig megismerem a gyönyörű lányát akivel viszonyt folytatok. Szeretem is a lányt, de azért is vagyok vele hogy minél jobb fegyvereket szerezzek. Közben persze a lány apja megfenyeget hogy megöl ha együtt vagyok a lányával. Én feleségül akarom venni. A pusztán vagyok ismét, felmegyek egy vadászlesre ahonnan gyönyörű a kilátás. Az egyik felhő egy kitűnő fegyvert formál, a távcső és még néhány része aranyszínű, tökéletes fegyver, egy DT MDR assault rifle-ra hasonlít. Gyorsan lemászok a vadászlesről,lentről semmit sem látni mert egy domb eltakarja a kilátást. Odahívom a lányt, szélsebesen odafut, és mondom neki hogy másszon fel a lesre és valami csodás dolgot fog látni. Előre engedem a lányt, amikor felérünk a lány el van ragadtatva, én pedig szomorúan látom hogy a fegyver sokkal távolabb van és már nem gyönyörű aranyszínű, hanem szürke és fekete. Csodás álom volt, a folytatásra nem emlékszem.
2015. jan. 10. 10:46
 1/1 anonim válasza:

Úgy gondolom, hogy a fegyverek szimbolizálni akartak valamit, talán egy álmot, ami a lány miatt, vagy inkább az apja miatt egyre távolabb kerül tőled.

Ilyesmire gondoltam.

2015. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!