Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Saját magamat látni és magamma...

Saját magamat látni és magammal beszélni álmomban mit jelent?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mintha egy barátommal, vagy családtagommal, vagy veled, vagy bárkivel személyesen beszélgetnék, csak épp a velem szembenálló valaki az kinézetre én vagyok...

Tehát nem úgy beszélgetek magammal, mint amikor valaki dilid és magában beszél, holott egyedül van, hanem ahogy fent írtam, jelen van a másik, azaz én...


Ez mit jelenthet?



2014. nov. 6. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a másik ember csak külsőleg vagy belsőleg is olyan, mint te?

Ő egy külön egyéniség? Nem te vagY?

Miről beszéltek?


https://www.youtube.com/watch?v=AUz4vQ23FvY

2014. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legjobb tükrök és lencsék is torzítanak, tehát sosem fogod megtudni, hogyan nézel ki valójában (hogy látnak mások). Szóval akit láttál, róla feltételezed, hogy te úgy nézel ki.
2014. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Álomban nagyon sokszor az jelenik meg, amit az ember ébren szeretne.

Álmidban volt kivel beszélgetned...

2014. nov. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Külsőleg volt olyan mint én, pont ugyanolyan, látszólag mintha tükörben látnám magamat. De az álmomban nem tükör volt köztünk. És míg a tükörbe nézve tudom mit gondolok, addig az álmomban nem láttam bele a fejembe, vagyis a velem szemben álló egyén fejébe... tehát ő egy külön egyéniség volt, és azt már nem tudom megállapítani így, hogy belsőleg is olyan volt-e mint én. Arra sem emlékszem, hogy miről beszélgettünk. De úgy beszélgettünk, hogy nem tudom mit fog mondani és kíváncsian figyelek rá. Tehát tényleg, mintha egy idegennel vagy egy baráttal, de mindenképp más személlyel beszélgettem volna. És pozitív kisugárzása volt, jó volt beszélgetni vele, másra nem emlékszem.
2014. nov. 7. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tükörképedként láttad, akkor nem írhatod: pont olyan, mint te.

Tükörben nem magadat látod, hanem tükörképed!

Mielőtt bármit válaszolnál, kérlek állj a tükör elé, emeld jobb kezed és figyeld, tükörképed melyik kezét emeli.

2014. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A kákán is csomót keresel dubitus! :)

Az álmomban nem a tükörképemet láttam, egyáltalán nem úgy mozdult az illető, mint éppen én. Azért említettem csak a tökürképet, mert a való életben a tükörből tudom, hogy hogy nézek ki külsőleg. Nyilvánvaló, a testalkatomat és a hajam színét még látom tükör nélkül is, de ha nem lenne tükör vagy más olyan felület, amiben visszatükröződik minden, akkor fogalmam nem lenne arról, hogy milyen színű a szemem, milyen a bőr az arcomon, és a többi. A tükörnek hála tudom tehát, hogy hogy nézek ki. És bár az álomban nem volt tükör, a való életben látottak alapján tudom, hogy az, akit álmomban láttam, akivel beszélgettem, az én voltam.

dubitus, képzeld azt, hogy Te és én beszélgetünk! Én a saját arcomat nem látom, csak a tiedet. A te fejedbe nem látok, csak azt tudom, hogy a sajátomban mi zajlik. Te ülsz a kanapén, én a fotelban és beszélgetünk.

Ettől annyiban tér el az álmom, hogy nem tégedet láttalak álmomban magammal beszélgetni, hanem magamat, akit pont úgy észleltem, éreztem, mintha például Te lettél volna. Azaz láttam a külsőmet, de nem láttam a fejembe, és figyeltem mit fog mondani...

2014. nov. 10. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!