Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyhogy nem álmodik vele?

Hogyhogy nem álmodik vele?

Figyelt kérdés
Papám nem rég halt meg, természetesen mamámat nagyon megviselte papa halála, hiszen több mint 50 évet éltek együtt. Én néha szoktam álmodni papával, de mama még egyszer sem álmodott vele. Csak kíváncsi lennék, hogy ennek van e valami oka, vagy semmi különleges nincs benne. Mert nekem furcsa hogy még nem álmodott vele.

2014. okt. 10. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Talan nem koti az orrodra mikor mit almodik. Vagy siman csak nem emlekszik reggelre az almaira.
2014. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben semmi furcsa nincs. Nem mindenki álmodik a halottairól. De ha álmodik, annak sincs semmi jelentősége.
2014. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Legoman ***** válasza:
Lehet, hogy álmodik vele, csak nem mondja el, mivel írtad, hogy megviselte és valószínűleg nem akar beszélni róla.
2014. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pont ő mondta nekem hogy nem álmodott még papával, pedig nagyon szeretne
2014. okt. 10. 15:14
 5/5 hidra12 ***** válasza:

Az ember mindig álmodik.

Csak elfelejti

2014. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!