Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a házunk egy mezőn áll (faluban élek) egy út mellett, a másik oldalon egy templom van (valóságban nincs a közelben). Valami meggyilkolt valakit a házunkban, én üvöltve átszaladtam a templomba, ott azt mondták az emberek, hogy menjek vissza, és nézzem meg mi történt. A házban teljes sötétség volt (ez visszatérő a rémálmaimban, hogy semmit nem látok, vagy csak fényfoszlányokat). Beléptem a házba, majd a szobámba botorkáltam (rögtön a bejárat után van), aztán matattam, hogy felkapcsoljam a villanyt, erre valami megragadta a kezemet (nem emberinek éreztem már az álom elején se). Ekkor felébredtem, izzadtam és hihetetlenül vert a szívem.

Szerintetek mit jelenthet/mi váltott elő ilyesmi rémálmot?


16f



2014. szept. 29. 20:46
 1/1 (én...) válasza:
néztél horrorfilmet, sok cukrot ettél, vagy cukros dolgot ittál, vagy ijesztő helyeken jártál vagy ilyesmi? Ezek szoktak rémálmot alkotni.
2014. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!