Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam az éjszaka , hogy az unokanővéremmel be mentünk a nagymamánk szobájába , majd kinéztünk az ablakon és egy vörös hajú nő (tisztán emlékszem az arcára és a mozdulataira ) fel akasztva lóg a 2 centire lévő fán. fel akadt a szeme és valami varázsló mozdulatokat végzet a kezével és mint egy sátánista mormolt valamit , eközben mi megdermedve álltunk és figyeltük. utána kijöttünk a szobából és találtunk egy ajtót ami felvitt minket a tetőre ami mellesleg egy temető volt. elkezdtünk hányni :DDDD de nem tudom már miért... én hiszek a paranormális jelenségekben és a menny pokol sztoriban :) és a nagy mamám lakása egy nagyon negatív energiájú közeg ahol éjszaka rettegsz :) mert konkrétan látod és érzed ,hogy valaki áll az ajtód előtt. de a mamán hithű keresztény 9 éve és őt nem érdekli pedig érzi ő is :))

DE AZ A LÉNYEG MOST HAHA :DDD , HOGY MIT IS JELENTHETETT EZ AZ ÁLOM . ESETLEG MEGTÖRTÉNHETETT ?



2014. szept. 27. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy túl sok horror filmet néztél.
2014. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy elaludtál és álmodtál.
2014. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy gyökér vagy :D
2014. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!